Uklon випустив ролик до 12 річниці

У ньому згадали, чому цей день особливий для компанії та як сервіс працює в умовах війни

Коментарі 3313

До 12 річниці Uklon створив ролик, де поділилася емоціями, які проживала разом із кожним користувачем. Згадали про рекордні 6090 поїздок у Львові, про найдовшу поїздку у 811 км з Маріуполя до Києва та про War Taxi для допомоги захисникам України, що працювало й в Одесі.

12 років Uklon з Україною. Місяць – в умовах війни, обʼєднавшись зусиллями у боротьбі за перемогу та відчуваючи гордість за кожного, хто захищає свій дім, сімʼю та майбутнє. У цей день Uklon має лише одну мрію, яку ми всі загадуємо щодня – перемогти.

25 березня 2010 року український онлайн-сервіс виклику авто Uklon розмістив своє перше замовлення. Наразі компанія – це 27 міст, лідер на ринку у сфері корпоративних обслуговувань та якісний, безпечний сервіс 24/7.

“Щороку зʼявляються нові міста, класи авто та додаткові послуги. Ми намагаємося швидко та гнучко адаптовуватися під події довкола.  З 2014 року Uklon разом з фондом Повернись живим допомагає українській армії та ветеранам. Вже 28 лютого ми запустили проєкт “Волонтер”, а від 10 березня у нас запрацювали міжміські поїздки. Ми продовжуємо працювати для українців, надавати потрібну підтримку, адже кожен день наближає нашу спільну перемогу”, – говорить співзасновник і операційний директор tech/uklon Сергій Смусь.

Проєкт “Волонтер” допомагає з транспортом волонтерам і працівникам критично важливої інфраструктури міста. Uklon обʼєднали тих, кому потрібна допомога (військові, тероборона, волонтери, медпрацівники) з тими, хто може її надати (ресторани, АЗС, аптеки, мережі супермаркетів).

Новий клас авто Uklon – “Evacuation” вже за перший місяць війни допоміг евакуюватися 476 райдерам з міст, де ситуація найбільш складна. Сервіс передбачає й те, що водії на зворотному шляху можуть допомагати із перевезенням гуманітарного вантажу.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода