Україна запустила онлайн-платформу для підтримки фермерів

Україна запустила Державний аграрний реєстр для підтримки фермерів

Коментарі 1607
Мінагрополітики запустило онлайн-платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка наразі відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв. Про це йдеться у повідомленні міністерства.

Найближчим часом у реєстрі з'являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури чи корів.

Зареєстровані в реєстрі агровиробники матимуть змогу подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позичок та технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

« Незабаром у ДАР з'являться перші програми підтримки завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу. Ми закликаємо всіх міжнародних партнерів приєднуватись до платформи ДАР, щоб підтримати агровиробників України швидким, прозорим та безпечним способом», — зазначив голова відомства Микола Сольський.

Зареєструватися в Реєстрі можуть виробники сільськогосподарської продукції незалежно від розміру, організаційно-правової форми або напрямів діяльності.

Повідомляється, що при реєстрації на платформі фермер зможе перевірити в особистому електронному кабінеті дані про свою діяльність, земельні ділянки, тварин тощо. Для реєстрації в ДАР потрібен лише електронний підпис.

За матеріалами biz.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода