Українські блогери читатимуть книжки для дітей та дорослих

Лінія магазинів EVA спільно з маркетеймент компанією MO3GI GROUP та видавництвом «Видавництво Старого Лева» запускають соціальний освітній проєкт «Читаємо разом» для дітей та батьків.

Коментарі 1953

Проєкт покликаний заохотити дітей та їхніх батьків до спільного читання, яке може стати прекрасним варіантом корисного дозвілля. Також метою організаторів є популяризація української книги та ідеї гармонійного інтелектуального розвитку малечі.

З 7 травня по 1 червня українські селебріті та блогери кожні три дні о 20:00 проводитимуть прямі ефіри на офіційній сторінці лінії магазинів EVA в Instagram. Під час ефіру вони читатимуть уривки з цікавих дитячих книжок «Видавництва Старого Лева» та відповідатимуть на питання підписників.

Дати проведення ефірів та імена блогерів можна буде дізнаватись з анонсів на Instagram-сторінках Лінії магазинів EVA, «Клубу Щаслива Мама» та «Видавництва Старого Лева».

Під анонсами на сторінці «Клубу Щаслива Мама» також можна залишати запитання для блогерів. Наприкінці кожного ефіру будуть оголошені три переможці розіграшу книжок від «Видавництва Старого Лева», яких рандомно виберуть серед усіх, хто залишав свої питання.

«Спільне дозвілля з батьками дуже важливе для дітей. Ми часто чуємо, що малечу важко заохотити до читання. Але ж і батьки не завжди показують в цьому гарний приклад. Тому ми вирішили запустити проєкт, який об’єднає дорослих і дітей.

Взагалі «Клуб Щаслива Мама» це - спільнота, спрямована на допомогу матусям і татусям у вихованні малечі. Сьогодні ми особливо зосереджені саме на проєктах з корисного дозвілля. Наприклад, 28 квітня на YouTube-каналі EVA стартували трансляції мультсеріалу BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ для діток від 3 до 5 років. В цікавій та доступній формі він розповідає про дослідження навколишнього світу, закладає ідеали дружби, підтримки, прийняття інакшості. Саме те, чого хочеться навчити наших дітей, щоб у майбутньому вони стали кращими за нинішніх дорослих», - прокоментувала керівниця напряму комунікаційних клубів EVA Марія Гончаренко.

До проєкту «Читаємо разом» долучились продюсерка Ірина Горова, акторки Наталка Денисенко та Анна Саліванчук, акторка та ведуча Ірина Хоменко, тренерка Катя Жесть та іміджмейкерка Марія Піон. Тож ефіри обіцяють бути цікавими, приєднуйтесь та проявляйте активність!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода