Українські користувачі Google вибрали, хто стане володарем «Оскара»

До найбільш очікуваної події в світовому кінематографі – вручення премії Американської академії кіномистецтв «Оскар» - залишилося кілька днів. Цього року через пандемію COVID-19 93-ю церемонію перенесли з 28 лютого на 25 квітня.

Коментарі 1267

Напередодні цієї важливої події в світі кіно ми традиційно проаналізували запити українських користувачів Google за останні три місяці і з'ясували, хто з номінантів цього року користувався найбільшою популярністю.

Якби від українських користувачів Google залежало, хто стане володарем «Оскара», то головний приз за кращий фільм отримав би чорнокомедійний трилер «Перспективна дівчина» з Кері Малліган в головній ролі. На другому місці за кількістю запитів драма «Батько» з Ентоні Гопкінсом, а на третьому - біографічний фільм Девіда Фінчера «Манк», який цього року отримав більше всіх номінацій - десять. Повністю рейтинг фільмів-номінантів цього року від користувачів Google Україна виглядає так:

 1. Перспективна дівчина
 2. Батько
 3. Манк
 4. Земля кочівників
 5. Мінарі
 6. Суд над чиказькою сімкою
 7. Звук металу
 8. Юда і Чорний Месія

Серед номінантів на «Оскар» за головну жіночу роль українці найчастіше шукали Кері Малліган, номіновану за фільм «Перспективна дівчина». За нею йдуть Ванесса Кірбі і дворазова володарка «Оскара» Френсіс Мак-Дорманд.

 1. Кері Малліган («Перспективна дівчина»)
 2. Ванесса Кірбі («Фрагменти жінки»)
 3. Френсіс Мак-Дорманд («Земля кочівників»)
 4. Віола Девіс («Ма Рейні: мати блюзу»)
 5. Андра Дей («Сполучені Штати проти Біллі Холідей»)

З претендентів на нагороду Кіноакадемії за головну чоловічу роль українців найбільше цікавив славнозвісний Ентоні Гопкінс, який за роль у фільмі «Батько» отримав шосту за свою кар'єру номінацію на «Оскар». На другому місці - Гері Олдман, що зіграв головну роль у фільмі «Манк», а на третьому - Чедвік Боузман, який отримав номінацію посмертно за роль у фільмі «Ма Рейні: мати блюзу».

 1. Ентоні Гопкінс («Батько»)
 2. Гері Олдман («Манк»)
 3. Чедвік Боузман («Ма Рейні: мати блюзу»)
 4. Різ Ахмед («Звук металу»)
 5. Стівен Юн («Мінарі»)

Також ми проаналізували, якими мультфільмами - номінантами на Оскар в категорії «Кращий повнометражний анімаційний фільм» найбільше цікавилися українські користувачі Google. У цій категорії українці найчастіше шукали зворушливий анімаційний фільм «Душа» від студій Pixar Animation Studios і Walt Disney Pictures.

 1. Душа
 2. Уперед
 3. Баранчик Шон: Фермагеддон
 4. Над Місяцем
 5. Вовча варта

Чи збіглися вподобання українських користувачів Google і членів Американської кіноакадемії, ми дізнаємося вже в неділю 25 квітня (в ніч на понеділок, за Києвом).

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода