Українські креативники разом із британським поетом створили книгу-поему про рік українського спротиву

До річниці повномасштабного вторгнення українці відкрили передзамовлення на лімітоване видання, що має підняти нову хвилю підтримки України в світі.

Коментарі 1038

У світовох новинах війна в Україні — це жах і сум. Люди, що ще вчора підтримували Україну, "вимикаються", перестають слідкувати, донатити, бо такою є захисна реакція. Але війна для українців — це також про людяність, про боротьбу і щоденні дії. І частіше це маленькі дії, що в результаті виявляються немаленькими та важливими.

Українські креативники обʼєдналася, щоби підняти нову хвилю підтримки України в світі. Вони зібрали сотні надихаючих історій спротиву і разом з британським поетом Гаррі Бейкером створили оду українському спротиву — книгу-поему Not Little Things.

“Not little things – це про українців, які чинять спротив попри все і заради майбутнього. Весь світ знає, що українці сміливі. Ми хочемо  розповісти чому. Ми хочемо показати  усьому світу, що таке український дух, щоби через співпереживання кожна людина в світі подивилася на цю війну так, як дивимося ми щодня”, — розповідає креативний директор проєкту Андрій Міщенко.

Книга "не-маленьких речей" інтерактивна — вона дозволяє читачу стати частиною українського спротиву: підпалити коктейль Молотова, правильно вимовити "па-ля-ни-ця" або відправити російський корабель подалі. Кожна історія доповнена QR-кодом і веде на окрему сторінку онлайн-архіву Not Little Things, в якому креативники будуть збирати історії для літопису українського спротиву.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода