Українські медіа та сайти, які безкоштовно опублікують вашу статтю

Чимало українських експертів зі сфери маркетингу та PR до 24 лютого поточного року комунікували та взаємодіяли з російськомовним ринком та спеціалізованими медіа. Розвивали напрямок контент-маркетингу, готували статті та лонгріди, розміщували їх на онлайн-ресурсах, що закінчувалися на “точку ру”.

Коментарі 1885

З початком військових дій на території нашої країни ситуація докорінно змінилася. Українські компанії та експерти більше не розміщують контент на таких майданчиках професійного ком'юніті як VC.RU, Spark.ru, Cossa.ru та ін.

Тому команда онлайн-сервісу PRNEWS.IO ділиться власним досвідом. Ми підготували ТОП українських медіа, які готові до розміщення актуального контенту.

Dou.ua

Цей сайт дуже відомий у колах айтішників та фрілансерів, які зацікавлені у своєчасній та корисній інформації. Тут будуть раді топікам від HR-менеджерів, юристів, бухгалтерів, репетиторів, рекрутерів, коучів та психологів. У ТОП новин потрапляє контент про кар'єру та перспективи в IT, трендах та галузі.

Редакція приймає прес-релізи та новини компаній, а блоги та технічний статті чекає на пошту.

Nachasi.com

Медіаплатформа, яка розміщує новини та статті на тему сучасної культури, технологій, науки та підприємництва.

Щоб приєднатися до спільноти авторів, достатньо натиснути кнопку «Новий запис» та розмістити свій перший матеріал. Редакція приймає тексти на різні теми: нейромережі, новини про світові корпорації та невеликі компанії, лонгріди про науку та технології, музику та кіно, криптовалюту. Також ви можете надіслати листа до редакції.

Sostav.ua

Онлайн-видання, яке спеціалізується на новинах та статтях зі сфери реклами, маркетингу, PR, діджитал, медіа та бізнесу. Колонки, лонгріди та новини компаній надсилайте на пошту редакції.

Marketer.ua

Інтернет-медіа, до фокусу уваги якого потрапляють новини зі світу сучасних маркетингових та IT-технологій, бізнес-ідеї, лайфхаки, спрямовані на успішне просування бізнесу, збільшення продажів, професійне та особистісне зростання.

Редакція охоче розміщує цікаві, актуальні та корисні матеріали. Надсилайте їх на [email protected] або заповнюйте форму.

MMR.ua

Майданчик спеціалізується на найактуальніших новинах рекламного ринку України та світу. Тут публікують контент про вдалі (і не дуже) кейси компаній, рекомендації маркетологів, рекламників, PR-фахівців.

До речі, релевантними також будуть інтерв'ю з тими, хто створює сьогоднішній маркетинг і тренди креативних індустрій. З питань інформаційної співпраці звертайтесь до редакції.

Vector media

Видання пише про новини у сфері IT, бізнесу, технологій, стартапів, креативу. Редакція приймає тексти про людей, які рухають прогрес і створюють нові унікальні продукти, технології, що роблять наше життя більш легким та цікавим та інструменти, які допомагають оптимізувати робочі та життєві процеси.

Перед підготовкою матеріалу рекомендуємо детальніше ознайомитись з редполітикою, а матеріали та прес-релізи надсилайте на пошту редакції.

Webpromoexperts.ua

Аудиторія сайту академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts – це власники великого та середнього бізнесу, підприємці, які хочуть знати, де і як залучати клієнтів, співробітники та власники digital-студій, фрілансери, віддалені фахівці та всі, хто хоче навчитися інтернет-маркетингу та шукає корисну інформацію.

Редакції цікаві публікації про комплексний інтернет-маркетинг, оптимізацію сайтів, юзабіліті, психологію споживачів, просування в соціальних мережах і месенджерах, відеомаркетинг, контент-маркетинг і копірайтинг, контекстну рекламу, просування на інші ринки (західні та східні), веб-дизайну та веб-аналітики, інтернет-маркетингу тощо.

Про редполітику читайте тут та надсилайте свої матеріали на пошту редактора блогу.

Serpstat.com

Блог компанії актуальний як для новачків, так і для експертів у сфері маркетингу, контент-маркетингу, IT та SEO-сервісів. Тому аудиторії будуть цікаві різні типи гостьових статей: від базових і найпростіших до найскладніших.

Це можуть бути інтернет-маркетингові дослідження та практичні керівництва; контент, поради з SEO та контекстної реклами або цінні ідеї щодо використання Serpstat для новачків та професіоналів. Головне, щоб вони висвітлювали реальний досвід та приносили користь читачам. Перед підготовкою матеріалу уважно вивчіть редполітику блогу.

PRNEWS.IO

Блог компанії охоче розміщує гостьові пости на тему інтернет-, контент-і діджітал маркетинга, сучасних інструментів маркетологів та PR-фахівців. Актуальними будуть кейси компаній та статті про розвиток бренду, роботу з соціальними мережами, досвід взаємодії зі ЗМІ через прес-релізи та експертні статті, крос-маркетинг тощо.

Готові тексти, ідеї матеріалів та пропозиції щодо гостьового постінгу надсилайте на електронну пошту.

Netpeak Journal

Майданчик з'явився як блок компанії Netpeak, в якому можна опублікувати гостьову статтю після погодження з редактором та знайомства з редакційною політикою.

Актуальними будуть інструкції, кейси, практичні статті на тему інтернет-маркетингу, SEO та контент-маркетингу.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода