Українські підприємці отримають від Meta доступ до безкоштовної реклами на $1,5 млн

Компанія Meta виділила $1,5 млн на підтримку українського малого та середнього бізнесу.

Коментарі 889
Підприємці можуть отримати $1000 на рекламну кампанію свого бізнесу у Facebook або Instagram, йдеться у повідомленні компанії.

Кандидати мають бути українськими підприємствами, що розташовані в Україні (за винятком підсанкційних регіонів, на які поширюються санкції США, зокрема Донецької та Луганської областей, а також АР Крим).

Кандидати мають керувати українською бізнес-сторінкою у Facebook і мати дійсний рекламний обліковий запис.

Урядові або державні компанії не можуть брати участь у цій програмі.

Допомога від Meta дозволить українським підприємцям залучити нових клієнтів, масштабувати власні проєкти та підтримати українську економіку, зазначив перший віце-прем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Дякую Meta за підтримку українського бізнесу. Впевнений, цей кейс допоможе українським підприємцям розкрити свій потенціал», – написав Федоров у Телеграм.

З моменту повномасштабного вторгнення Росії і на кінець літа в Україні було зареєстровано майже 150 000 нових бізнесів. Із них 132 000 – це ФОП та понад 14 000 юридичних осіб.

Щомісяця кількість реєстрацій нових бізнесів зростає. Найбільший показник зафіксовано у перший тиждень серпня – 5306 нових ФОП. Це навіть трохи більше, ніж було в останній тиждень до вторгнення РФ – 5231. Зараз в Україні працює понад 1,9 млн ФОП.

За час з 24 лютого помітно змінилися й напрями діяльності малого та середнього бізнесів. Станом на кінець серпня найбільше реєструють ФОП, пов’язані з роздрібною та гуртовою торгівлею. За пів року було зареєстровано понад 14 000 юридичних осіб. У топі за кількістю реєстрацій опинилися компанії, що надають соціальну допомогу, займаються гуртовою торгівлею та діяльністю громадських організацій.

Незважаючи на складні умови, більшість компаній, зокрема 83% користуються тільки оборотними коштами для фінансування бізнесу, свідчить опитування Європейської Бізнес Асоціації (проводилося з 13 по 23 жовтня). Ще 7% користуються банківськими позиками, зокрема 4% – кредитною програмою «5-7-9». Ще 4% користуються комерційним кредитуванням.

В НБУ зазначають, що бізнес погіршив очікування щодо своєї економічної діяльності через ускладнення безпекової ситуації. У жовтні індекс очікувань ділової активності НБУ знизився до 44,9 із 46,1 у вересні. Опитування підприємств проводилося з 4 до 24 жовтня. У НБУ пояснили, що негативний вплив війни на пропозицію товарів, логістичні проблеми, руйнування енергетичних потужностей та зниження реальних доходів населення стримують відновлення економіки та погіршують очікування підприємств.

За матеріалами https://forbes.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода