Українські перемоги на паралімпіаді з інклюзивним мерчем

Поки наші воїни докладають зусиль для перемоги окупантів, українські паралімпійці билися на своєму фронті.

Коментарі 2801

Щойно завершилися Зимові Паралімпійські ігри 2022 і наша паралімпійська збірна лише зміцнила впевненість усього світу у силі української нації. Спортсмени посіли друге місце за кількістю золота і здобутих медалей загалом.

На початку року Київська школа економіки, UKAID та Дія.Бізнес запустили пілотну програму маркетингової підтримки малих бізнесів в Україні.

Одні з учасників — інклюзивне ательє Lady Di, в якому працює багато людей та дітей з інвалідністю. Ательє вже було готове запустити соціальну промокампанію “Ти — перемога”, яку для них розробила маркетингова агенція Nebo. Та війна, яка сколихнула та обʼєднала всю країну, внесла свої корективи. 

Спочатку Lady Di виготовили та подарували паралімпійцям спеціально розроблену колекцію твіллі — довгих вузьких хусток. В дизайні команди Lady Di та Nebo зобразили зимові паралімпійські види спорту та спортсменів з переможними трофеями. Символічно, що малюнки, на основі яких було створено дизайн хустки розробила дівчинка Юліана. Її мама працює в ательє, і хоч перебуває в кріслі колісному, обожнює спорт, щодня показує дочці приклад самореалізації і мотивує на нові звершення.

Головним слоганом та меседжем на хустині стала фраза “Ти — перемога”.

Але вторгнення окупантів в Україну вклало додаткові сенси у ці слова. Сьогодні кожен українець — герой і переможець. Кожен, хто боронить рідну землю, допомагає чи працює задля економіки країни. І так само сьогодні героями є наші паралімпійці, які продемонстрували непохитну міць усього народу на змаганнях. Борітеся – поборете. Слава Україні!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода