Українські тіктокери об’єднались заради подолання проблеми насильства над дітьми

Українські TikTok-інфлюенсери підтримали соціальний проєкт Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні». У рамках проєкту тіктокери зняли інформаційні ролики, які привернули увагу до часто замовчуваної проблеми сексуального насильства над дітьми.

Коментарі 3182

Проєкт Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» фокусується на підтримці України в посиленні реагування на випадки сексуальної експлуатації дітей, у тому числі в цифровому середовищі, на поширення сприятливих для дітей практик з акцентом на забезпеченні прав дітей-жертв та свідків у судових провадженнях, та просуванні прав дитини в цифровому середовищі. Головна мета проєкту — розповсюдження серед вразливої аудиторії інформації про те, що насильство над дітьми — це не нормально, а кримінально відповідально.

У процесі соціальних змін роль лідерів думок стала дуже важливою, адже, коли інформація йде від авторитетної особи до неї охочіше прислухаються. Оскільки цільова аудиторія проєкту переважно діти, то платформою для співпраці з інфлюенсерами було обрано TikTok. Понад 100 000 унікальних переглядів отримали відео від тіктокерів, що розкрили у своїх роликах проблеми сексуального, фізичного та морального насильства над дітьми. За реалізацію проєкту відповідав український офіс міжнародної комунікаційної агенції Action Global Communications.

“Соціальна свідомість та активна участь тіктокерів в таких активностях, як боротьба з насильством щодо дітей — дуже важлива. Згідно з нашим дослідженням в рамках проєкту, лише 23% респондентів бачили інформацію про насильство над дітьми в соціальних мережах. Розповідаючи як саме потрібно діяти, які гарячі лінії використовувати, кому довіряти у таких соціальних мережах як Tik Tоk — ми напряму доносимо інформацію до вразливих груп населення. І тіктокери, які взяли участь в активації,безпосередньо допомагають запобігати насильству ”, — керівник українського офісу Action Global Communications Макаревич Ярослав.

“Участь інфлюенсерів у соціальних проєктах — це win-win колаборація для обох сторін. Для проєкту — це можливість реально вплинути на аудиторію через поширення інформації від авторитетної особи, а для інфлюенсера — побудувати свій імідж, як соціально відповідальної особистості. Адже, як показують останні події, репутація для лідерів думок грає важливу роль ”, — партнер з інфлюенс-маркетингу Сальнікова Дар’я.

Відеоролики можна відстежити за хештегами: #кримінальновідповідально #CoE4Children. 

@alhorytm Потерпаєш від насильства – не мовчи! Національна гаряча лінія для дітей та молоді: 116 111 ##CoE4Children#навчітьдитинузахищатися #психологія ♬ Вечорниці - oisho btz
@marketing_geeks Не мовчи! Насилля над дітьми - це не нормально, а кримінально відповідально!#кримінальновідповідально #coe4children ♬ Ocean - Elsa & Emilie
@vitalik.martynyuk Юні підписники та підписниці - не надсилайте свої нюдc-заявіть на вимагача до поліції #навчітьдитинузахищатися #кримінальновідповідально #CoE4Children ♬ оригінальний звук - Vitalik
@anastazi.anastazi Потерпаєш від насильства – не мовчи! Національна гаряча лінія для дітей та молоді: 116 111❗️ #Навчітьдитинузахищатися #CoE4Children ♬ Originalton - V

Проєкт «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» реалізується в рамках Плану дій Ради Європи для України (2018-2022) Відділом Ради Європи з захисту прав дітей та у тісній співпраці з офісом Ради Європи у Києві. Крім того, проєкт є частиною програми Ради Європи «Будуємо Європу для дітей і разом з ними».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода