Українські зірки проти домашнього насильства

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з домашнім насиллям.

Коментарі 1581

До них приєдналися відомі зірки України. «Вийди із кола насильства» — в один голос вперше промовляють MONATIK, Юлія Саніна, Оля Полякова, Тарас Тополя і Alyosha на чолі з Почесним Послом UNFPA Україна, Машею Єфросиніною.

UNFPA звернулись до агентства з проблемою: стійкість традицій базується на безумовному прийнятті відповідних рольових моделей та передачі їх іншим поколінням. Завдання — розірвати це коло, показати, що в сучасному світі, повному можливостей, жорсткі патріархальні правила позбавлені сенсу.

І ми зрозуміли: це всього лише гра, в якій люди стали заручниками своїх ролей.

Оскільки традиції в нас закладаються ще у дитинстві, ми вирішили говорити про насильство у формі, доступній навіть малюкам, — дитячої гри-лічилки. Та звучить вона під чіткий біт і за форматом та монтажем відео більше схожа на пісню і музичний кліп.

Рахунок у такій грі ведеться по колу, на кого в кінці випадає останнє слово, той і вибуває з гри, тобто залишає коло. Кожен глядач ролика має стати останнім гравцем в традицію насильства і вийти з кола.

Ролик створено до міжнародної акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» в рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» за підтримки уряду Великої Британії.

 video

Команда:

UNFPA Ukraine

Communication and Advocacy Associate, Nadiia Kovalevych

Programme Analyst: Communication and Advocacy, Alona Zubchenko

Creative idea and text

Vlad Wojciechowski

Skykillers, Digital Solutions Agency

CEO, Yurii Kachkarda

Account Manager, Olga Hukalova

Creator, Katya Romanova

Junior Designer, Olha Liashenko

Shootgroup Production

Director / Film editor, Yulian Ulybin

Sound, Roman Cherenov

Cinematographer, Andrey Tartyshnikov

Focus puller / 1AC, Dmitriy Zhyla

Di Colorist, Valentin Vernigor

2nd Film editor, Dmitriy Smirnov

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода