Українська агенція удостоєна найвищої дизайн нагороди

Українська дизайн-агенція діджитал продуктів Lazarev. Agency отримала престижну премію The Webby Awards, яку також називають "Оскаром Iнтернету".

Коментарі 4007

Серед цьогорічних переможців також Apple, Google, Netflix, NASA, Мarvel, Spotify, WeTransfer, National Geographic.

Премія The Webby Award заснована Міжнародною Академією Цифрових Мистецтв і Наук (IADAS) у 1996 році, щоб щорічно удостоювати найвидатніші проєкти у всьому світі. Це щось на кшталт Оскара, Греммі чи Пулітцера, але в цифровому світі.

Нагороду присудили  власному сайту агенції - lazarev.agency.

Це вже втретє, коли він привернув міжнародну увагу такого масштабу - спочатку це платинова нагорода на Hermes Creative Awards, номінація від The Drum Design Awards а тепер і перемога у Webby.

Конкурентами Lazarev Agency в категорії Професійні послуги та Промоушн були найуспішніші корпорації США та Кореї, серед них Hello Monday / DEPT з офісами по всьому світу та 2600+ працівників у штаті.

«Нам вдалося здобути нагороду завдяки наполегливій праці і таланту нашої невеликої, але дружньої команди. Цю подію можна сміливо вважати лише відправною точкою, адже попереду нові звершення, виклики та ще цікавіші проєкти», - коментує Кирило Лазарєв, засновник Lazarev. Agency.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода