Українська агенція «ВАРТО» стала партнером Агентства США з міжнародного розвитку

Українська PR-агенція «ВАРТО» стала комунікаційним партнером Маріупольської міської ради в рамках розробки стратегії розвитку міста в період 2021–2030 рр., що стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні».

Коментарі 1801

Агенція «ВАРТО» забезпечуватиме інформаційну підтримку розробки та впровадження стратегії розвитку міста Маріуполь в період 2021–2030 рр. і залучатиме його жителів до стратегічного планування. Наше завдання – показати, що до створення майбутнього може приєднатися кожен небайдужий громадянин. Мультиканальна кампанія охоплюватиме мікс інструментів, зокрема роботу з міськими та національними ЗМІ, унікальну онлайн-платформу, веб-сайти та соціальні мережі.

Олександр Рябий, маріупольський регіональний директор проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», наголошує на важливості такої співпраці, оскільки це допоможе громаді міста Маріуполь і міській раді розробити якісну й сучасну стратегію розвитку.

«Для "ВАРТО" участь у цій ініціативі – не лише новий і цікавий проєкт, а й внесок у розвиток місцевого самоврядування. Розкривши потенціал Маріуполя за допомогою інструментів маркетингу та PR, ми зможемо досягти поліпшення комунікації між суспільством і владою міста, підвищити рівень довіри й партнерства між учасниками процесу розвитку міста, підвищити залученість громадян, тим самим розвиваючи місцеве самоврядування України», – додає Наталія Холод, засновниця агенції комунікацій «ВАРТО».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода