Українська дизайн-агенція Solar Digital розробила сайт з емоційною історією подій війни в Україні

Українські креативники створили емоційний промо сайт feelthewar.in.ua з метою висвітлення подій війни й залучення іноземців до збору коштів

Коментарі 1343

Мета сайту — допомогти іноземцям спробувати відчути, як події війни переживали українці, й тим самим мотивувати їх продовжувати допомогати нашій країні.

Відчувати – важлива складова людяності!

Що відчули зірки та політики, що вже встигли відвідати Ірпінь, Бучу, Гостомель? Які рішення приймали вслід за цим?

Уявіть, якби будь-хто на планеті мав змогу відчути війну не ризикуючи життям?

Feelthewar.in.ua – інтерактивна хронологія подій війни, створена щоб нагадати іноземцям, що Україна досі потребує потужної допомоги та коштів. Проєкт має сторінку, де можна задонатити у перевірений та відомий всьому світу після збору на народні байрактари фонд Сергія Притули. Гроші підуть на закупівлю необхідного українцям спорядження або гуманітарних місій.

Кінцева місія проєкту – залучення іноземної підтримки. Щоб весь світ зміг відчути те, що відчуваємо ми. Бо відчувати – важлива складова людяності!

Проєкт вже підтримали ONUKA, GO_A, Positif, Іван Дорн, Павло Зібров, Арсен Мірзоян та інші сміливі українці.

«Історію створюють люди, ми повинні залишити ці трагічні події та кожного Героя у пам’яті, передати знання та емоції майбутнім поколінням. Адже тільки так, вони будуть розуміти які дійсно руйнівні наслідки несуть війни та одержимість владою.» —  Кирило Соляр, засновник креативної дизайн агенції Solar Digital.

Solar допомагали країні з самого початку війни, але завжди хотіли робити більше, і залучати ще більше підтримки з усього світу. Саме так, їм прийшла ідея розробити англомовний сайт, який би зібрав усі новини в одну емоційну розповідь, та показав світу, що таке справжня війна. І як це бути в епіцентрі подій. Всі новини зібрані з офіційних ресурсів, до кожної події підібрала релевантні достовірні медіа матеріали.

Відучувати підтримку від усього світу – важлива потреба українців!

Поширюйте проєкт серед своїх знайомих, та заохочуйте іноземців продовжувати підтримувати нашу країну!

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода