Українська "дочка" Сбербанку змінює назву на "Міжнародний резервний банк"

Російський Сбербанк змінює назву однойменної "дочки" в Україні - Сбербанку - на "Міжнародний резервний банк". Відповідне рішення було прийняте російським держбанком 27.09.2021.

Коментарі 1653
Як уточнюється в документі, повна назва Акціонерного товариства "Сбербанк" буде Акціонерне товариство "Міжнародний резервний банк". Скорочена назва - АТ "МР Банк".

"Уповноважити правління банку самостійно приймати рішення з питань, що стосуються порядку, умови використання банком нових знаків для товарів та послуг (ТМ)", - йдеться в рішенні російського Сбербанку (в особі старшого віце-президента - керівника блоку Sberbank International Тимура Козінцева) від 27.09.2021.

Нагадаємо, український державний Ощадбанк повідомляв, що 19.08.2021 Верховний Суд ухвалив остаточне рішення в спорі між Ощадбанком і українською "дочкою" російського Сбербанку щодо прав на торговельну марку "Сбербанк" на території України. Ощадбанк заявляв про свою остаточну перемогу, додаючи, що "АТ «Сбербанк»... наразі зобов’язаний припинити незаконне використання цієї торговельної марки в Україні" (цитата). "Ощадбанк запевняє, що це важливе судове рішення не вплине на права та обов’язки клієнтів українського банку-опонента", - йшлося в повідомленні українського держбанку.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода