Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід стала обличчям спортивної лінійки Rikky Hype

Кампейн з Бронзовою призеркою Олімпійських ігор в Токіо, Дар'єю Білодід було знято в Іспанії, де наразі титулована дзюдоїстка перебуває на зборах. Зйомку присвячено українцям як нагадування про те, як необхідно триматись в тяжкі моменти.

Коментарі 1215

Дар'я була обрана у якості героїні кампейну, як символ неймовірної внутрішньої та фізичної сили. Спортсменка на власному досвіді доводить, що необхідно вірити в себе: якщо вірити, що ти можеш з усім впоратись — сили дійсно знайдуться.

“Бувають дуже важкі періоди, але я розумію , якщо я здамся та опущу руки, краще не стане. Від цього я не стану успішною та щасливою. Завжди треба продовжувати йти вперед, не дивлячись на труднощі”, — ділиться Дар'я.

До осіннього дропу увійшли спортивні костюми зі світшотами та штанами-джогерами у світлих відтінках, білосніжні топи білизняного типу та комплект з топу та лосин світло-кавового відтінку. 

Для зйомки обрані іспанські пляжі, що нагадують такі близькі пейзажі півдня України.

Бренд з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і на початку вторгнення навіть призупиняв роботу для повноцінної допомоги армії.
“Наша підтримка є цілеспрямованою для певних бригад, що є перевіреними, і де є контакти з офіцерами керівного складу, тому що ми отримуємо запити виключно на те, що дійсно потрібно”, — говорять засновники.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода