Українська ГО PR Army отримала дві професійні нагороди в США

16-го березня 2023-го року в США пройшла церемонія нагородження міжнародних комунікаційних ініціатив PR WEEK. У новій номінації “Кращі в час кризи” (“Best in crisis”) перемогу здобула українська ГО PR ARMY разом з міжнародною організацією PLUS Communications.

Коментарі 971

У новій номінації “Кращі в час кризи” (“Best in crisis”) перемогу здобула українська ГО PR ARMY разом з міжнародною організацією PLUS Communications. Також міжнародний інтелектуальний хаб PR NEWS відзначив почесною нагородою ГО PR ARMY в номінації Найкраща команда неприбуткової організації (“Nonprofit Team of the Year”).

PR WEEK є однією з найпочесніших нагород серед комунікаційних ініціатив. Щорічно міжнародні експерти/-ки та професіонали/-ки виділяють низку PR та рекламних проєктів, що досягли особливо високих результатів. Найкращою кампанією року стала Fair Shot від CARMICHAEL LYNCH & H&R BLOCK. Кампанія була спрямована на досягнення гендерної рівності в оплаті праці спортсменів США. В минулі роки призерами також ставали кампанії проти корумпованих політиків в Британії та акції про привернення уваги до проблем із засміченням природного середовища.

PRNEWS Nonprofit Awards відзначає найталановитіші комунікаційні організації, які наполегливо працюють, щоб зробити світ кращим за допомогою некомерційних ініціатив. Цьогоріч PR Army стала однією з найкращих команд неприбуткової організації 2022.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода