Українська креативна агенція ISD Group отримала престижну премію Webby Awards / «Оскар інтернету»

Агенція стала переможцем Webby Awards 2020 у категорії Advertising, Media & PR: Machine Learning & Bots за проєкт AI Versus, розроблений спільно з рекламною агенцією «Восход».

Коментарі 1510

Проєкт AIVersus — соціальний експеримент, який демонструє вплив пропаганди на світогляд людини. В рамках проєкту було створено два штучних інтелекти. Протягом 6 місяців їх навчали виключно ефірами новин. Одному «дісталася» інформація телеканалу «Росія 1», другому — незалежного каналу «Дождь». Поставивши однакові питання кожній нейромережі, можна порівняти, наскільки кут подачі інформації впливає на відповідь.

 AI Versus. Case study

"Ми були дуже здивовані коли під час онлайн-нагородження отримали премію від Cathy Pearl. Прямісінько з її дому. Кеті - візіонер з розвитку і розробки голосових інтерфейсів. Вона очолює підрозділ Google, що займається цим напрямком. А також Кеті є автором легендарної книги «O 'Reilly: Designing Voice User Interfaces». За голосовими інтерфейсами майбутнє технологій, тож отримати з її рук премію удвічі приємно" — розповідає Віктор Шкурба, Креативний Директор ISD Group, що розробила AI Versus.

Відео з церемонії нагородження ISD Group.

Участь у цьогорічій церемонії приймала Мішель Обама, а в журі увійшли впливові медійні особистості та професіонали індустрії. Серед них співзасновник Instagram Kevin Systrom, голова Mozilla Mitchell Baker, Eva Chen, співзасновниця та CEO 23andMe, Chief Creative Officer R/GA US Tiffany Rolfe та інші.

Переглянути онлайн-церемонію Webby Awards ви можете за посиланням, що буде доступним лише декілька тижнів.

Webby Awards вже 24 роки нагороджує найіноваційніші діджитал проєкти з усього світу, які зробили вагомі внески у розвиток технологій та Інтернет-культури. У 2020 на фестиваль було подано 13 000 заявок з 70 країн, з яких менше 10% були обрані номінантами на Webby та лише 2% отримали статуетку. Серед переможців 24-ої церемонії нагородження Webby Awards є відомі бренди – NASA, Google, Facebook, UNICEF, Netflix, HBO, Adidas, National Geographics, The New York Times, Vogue – та селебріті серед яких Джиммі Феллон, Грета Тунберг, Том Генкс, Карді Бі, Джеймс ЛеБрон, Lil Nas X, Селін Діон та інші.

Також як і в головній нагороді американської кіноакадемії, у кожній категорії Webby Awards світове журі визначає п’ять номінантів на отримання інтернет-оскару. Серед 5 номінантів одна робота отримує нагороду за вибором експертного журі, а друга отримує приз глядацьких симпатій. У своїй категорії AI Versus конкурував з проєктами від Amazon, Facebook, BBDO New York та McKinney.

Разом з головною нагородою проєкт також отримав номінацію у категорії Mobile and Voice: Machine Learning. А минулого року AI Versus отримав бронзового Каннського лева у номінації Creative Data: Data storytelling.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода