Українська медіагрупа Starlight Media отримала золото та срібло Promax Awards

8 грудня, у Нью-Йорку відбулося нагородження найпрестижнішої світової премії у сфері маркетингу та дизайну - Promax Awards: Global Excellence 2022. Золото та дві срібні нагороди отримав Starlight Creative - маркетингова команда Starlight Media.

Коментарі 1313

Золото в номінації “Best external marketing or sizzle” та срібло за кращий дизайн заходу “Best event production design” медіагрупа отримала за День партнера, який Група проводила у 2021 році. Над реалізацією проєкту працювала велика творча маркетингова команда каналів Starlight Media у партнерстві зі Starlight Production. 

Захід для рекламодавців та партнерів групи безпечно зібрав понад 1000 людей,  щоб з силою креативу, дизайну та найяскравіших роликів переконати - Разом можливо все! Дизайн сцени, що отримав визнання міжнародного жюрі, переносив вулиці наших міст у закритий зал як нагадування - світло в кожному українському вікні - це світло Starlight. 

Олена Мартинова, маркетинг-диреторка Starlight Media: “Ця нагорода - ще раз підтверджує бажання і здатність Starlight Media створювати для наших партнерів кращі рішення, навіть за непростих обставин. Так,  День партнера у 2021 році ми готували в час пандемії й винайшли безпечний та креативний спосіб зробити цей захід по-справжньому подієвим. Наші партнери в країні та за її межами знають на практиці, що і в час війни у нас по-справжньому український підхід - ми не зупиняємось і тільки розширюємо наші креативні кордони. Цей Promax для нас особливий - він наша можливість ще раз, з гордістю заявити про силу українського таланту всьому світу”. 

Друге срібло команда маркетингу Starlight Media отримала за проморолик для зовнішнього замовника - OllTV. Наразі Starlight Creative продовжує активну роботу як з замовниками в Україні, так і з міжнародними партнерами у Європі та Америці. 

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода