Українська інфлюенс-армія: як працює ініціатива “територіальна онлайн-оборона”?

Понад двісті українських блогерів об'єдналися, щоб активно протистояти інформаційній війні та швидко поширювати важливу інформацію

Коментарі 2595

Почався третій тиждень війни: у соціальних мережах продовжують з'являтися десятки повідомлень з проханнями про допомогу, сотні мемів та термінових новин.

Для того, щоб у цьому потоці контенту не загубилося важливе – ми вирішили скоординувати зусилля українських інфлюенсерiв та створити єдиний інформаційний фронт.

Тепер будь-яку важливу інформацію, яку потрібно негайно поширити, можна відравляти у бот @oboronaonline_bot. Звернення одразу ж опрацюють модератори і передадуть в роботу блогерам.

Лідери думок займаються протистоянням російській пропаганді, розповсюджують правдиву та перевірену інформацію в єдиній риториці.

Якщо ви інфлюенсер і хочете приєднатися до боротьби — тисніть на посилання і долучайтеся до Територіальної онлайн-оборони.

Якщо вам потрібно швидко поширити ініціативу чи проблему у соцмережах — пишіть у бот в Telegram.

Більше інформації про блогерів, корисного контенту, яким варто ділитися, буде в Instagram-профілі онлайн-оборони — підписуйтеся та розповсюджуйте якісний контент.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода