Український дизайнер Олег Міщенко запропонував візуальне бачення бренду “I am Ukrainian”

Сьогодні Україна стала світовим символом незалежності та єдності. Український народ проявив неабияку хоробрість та стійкість, показавши неймовірний опір ворогу!

Коментарі 3503

Багато дружніх держав підтримують та розділяють українські демократичні принципи та право на свободу. Мільйони людей допомагають та підтримують українців, кожен по-своєму: хтось допомагає фінансово, хтось надає прихисток, хтось відвідує мітинги та висловлює свою підтримку в соцмережах, а хтось використовує українську національну символіку в повсякденному житті. Саме для цього і була створена айдентика для бренду “I am Ukrainian”. Вона поєднала в собі національні символи та такий простий та ємний вислів, який дає однозначне розуміння про намір бути єдиним з Україною.

Місія

Місія бренду “I am Ukrainian” – це формувати та підтримувати позитивний імідж України та українського народу у світі, а також викликати бажання бути причетними до України у кожного свідомого жителя планети Земля.

Опис айдентики

Український дизайнер Олег Міщенко запропонував особисте візуальне бачення бренду “I am Ukrainian”:
“В Україні живуть прекрасні, відкриті, сміливі люди. Вони донедавна навіть не уявляли, на скільки вони єдині. Кожен з українців є частиною великої країни, кожен і є Україна. Також донедавна українці не знали, як сильно їх підтримує світ, як багато людей готові допомогти та стояти поруч пліч-о-пліч з українцями. Саме цю єдність символізує айдентика I am Ukrainian”.

Просте та лаконічне зображення фрази “I am Ukrainian” в жовто-блакитному виконанні, в якому чітко читається національний герб України – Тризуб. Напис виконаний на базі поширеного шрифту Montserrat Bold, але майже кожна літера доопрацьована та змінена з метою більш легкого візуального сприйняття.

I am UA

Звісно жодна айдентика не обходиться без короткого відображення логотипу, для цієї задачі беззастережно підійде фраза “I AM UA”. Та вона є навіть більш містка ніж повна, бо вираз "I am UA” означає “Я є Україна”. А після перемоги України кожен свідомий громадянин світу матиме бажання прилинути хоч опосередковано до України.

I am UA – це бути частиною могутнього світового народу!

I am UA – це бути сміливим і сильним!

I am UA – це шанувати своїх героїв та пам’ятати їх вічно!

I am UA – це бути по справжньому вільним і незалежним!

З вірою в перемогу та з впевненістю про могутність України!

Додаткові матеріали

Посилання на додаткові матеріали та пак логотипів.

За посиланням можна знайти вихідні файли, шпалери для десктопу, кавери для мобільних телефонів, макети постів для соціальних мереж та багато чого іншого! Бренд I am Ukrainian призначений для загального використання, тому кожен охочий може використовувати матеріали на свій розсуд, поширювати серед друзів та знайомих.

Важливо: при використанні необхідно айдентики дотримуватись гайдлайну, який також доступен за посиланням.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода