Український додаток для управління стресом та увагою вже у вільному доступі

Додаток MindSelf, на який Українській фонд стартапів виділив 25.000$ опубліковано в GooglePlay та AppStore.

Коментарі 832

MindSelf - це мобільний додаток для управління стресом та увагою, підвищення усвідомленості, підтримки ментального благополуччя за допомогою медитації. Програма пропонує послідовну та практичну допомогу для різних типів користувачів. Унікальною є HR-панель для вивчення групового прогресу та система стрес-моніторингу.

“Всередині багато безкоштовного контенту - базовий курс, класи від професійних спікерів і всі SOS- практики. Ми зробили все у вільному доступі, бо це є наша соціальна місія!”, - СЕО MindSelf Олена Перевозчикова.

Розробники підкреслюють, що додаток — це є авторський контент українською та російською мовами, без містики та езотерики.

Нагадаємо, що 15 січня 2021 року Український фонд стартапів провів двадцятий Pitch Day. З огляду на карантин, захід відбувся у дистанційному режимі. Із презентаціями (пітчами) виступило 11 стартапів на етапі pre-seed, що претендують на державне грантове фінансування у розмірі 25 000 доларів кожен.

Наглядова рада Фонду прийняла рішення профінансувати 5 з них: MindSelf, OSBB Online, ComeBack Mobility, obimy, LineBar. Повний запис 20-го пітчу можна подивитися на нашому офіційному ютуб-каналі за цим лінком.

Нагадаємо, що Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів, яку можна подати на офіційному сайті за посиланням.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода