Український кіберспорт об’єднує сили разом із фандрейзинговою платформою UNITED24 та запускає благодійний проєкт

Українські кіберспортивні діячі та організації запустили благодійний проєкт “DropToSave” у співпраці з фандрейзинговою платформою України UNITED24.

Коментарі 654

Українські компанії Maincast, NAVI, B8, Starladder та лідери думок зі світу кіберспорту, зокрема Михайло “Olsior” Звєрєв, Олександр “Хвост” Дашкевич, Арсеній “Ceh9” Триноженко та інші, обʼєднали сили для допомоги Україні через UNITED24. До кінця року відбудеться  серія благодійних шоу, турнірів, шоу-матчів під час яких  збиратимуть кошти за трьома напрямами: «Оборона та розмінування», «Медична допомога» та «Відбудова України» А саме: на флот морських дронів, медичне обладнання та відбудову інфраструктури України. Усі донати надсилаються на потреби України через фандрейзингову платформу.

Андрій Григорʼєв, CEO Maincast:

“Я дуже радий старту нашого благодійного проєкту при співпраці з UNITED24. Ми з усією командою Maincast протягом усього року робимо усе можливе для допомоги державі, ЗСУ та громадянам. Цей проєкт покликаний об'єднати комʼюніті кіберспорту в Україні задля спільної мети – наблизити перемогу України. Чекаємо на наших етерах!”.

 video

До ініціативи також приєдналися Ігор Лаченков, Микола Зирянов та Валентин Міхієнко (Леви на Джипі).

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода