Український креативний директор увійшов до журі найпрестижнішого європейського фестивалю креативності Канські леви 2023

Вчора Канські леви 2023 оголосили членів журі ювілейного 70-го фестивалю, серед них один українець.

Коментарі 1620
Канські леви – це один із найбільших та найпрестижніших фестивалів креативності, який щороку відбувається у м. Канни (Франція). Ця подія привертає увагу тисяч найкращих маркетологів, рекламників та креаторів з усього світу. Вони змагаються та оцінюють найбільш інноваційні та творчі рішення у своїй галузі. У 2022 році до конкурсу подали 25 464 робити з 87 країн, серед яких більше 300 з України.

Цього року до складу основного журі категорії Industry Craft увійшов креативний директор з України Костянтин Шнайдер. Він разом з дев'ятьма іншими креаторами буде оцінювати найкращі проєкти з усього світу та приймати рішення щодо стандартів “креативної досконалості”. Оголошення переможців відбудеться 19-23 червня 2023 року під час щоденних офлайн-церемоній. Костянтин став єдиним представником України в складі журі фестивалю.

“Це надзвичайна честь та велика відповідальність бути членом журі Cannes Lions. І я радий знову стати учасником цього процесу. Україна вже показала свою креативність світові у попередні роки, отримавши срібних та бронзових левів. Я – щасливий, що моя команда Saatchi & Saatchi Ukraine серед них. Та я переконаний, що майбутнє української креативної індустрії буде ще більш яскравим та перспективним”, – заявив Костянтин Шнайдер, креативний директор Publicis Groupe Ukraine, Czech Republic та Saatchi & Saatchi Ukraine.

У 2021 році саме Saatchi & Saatchi Ukraine стала першою українською креативною агенцією, що за свою ідею завоювала срібло на Канських левах. Вона отримала срібного лева у категорії Outdoor за кейс Motherland Pride, який створила у партнерстві з Dronarium Ukraine для KyivPride. Також Saatchi & Saatchi Ukraine є найбільш креативною агенцією України*.

Костянтин Шнайдер має більше 15 років досвіду у сфері реклами та маркетингу та є відомим креативником не тільки в Україні. Він займає посаду головного креативного директора Publicis Groupe Україна та Чехія і Saatchi & Saatchi Ukraine. У його арсеналі понад 200 нагород різних міжнародних та національних фестивалів, включно з Cannes Lions, Andy, The One Show, D&AD, Eurobest, Epica, Red Dot, ADC*Europe, Golden Drum, КМФР та інших.

Цього року найбільш відомий та престижний фестиваль креативності Cannes Lions відзначає своє 70-річчя.

*за результатами рейтингу ВРК

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода