Український Reface запустив новий додаток, який дає змогу змінювати візуальний стиль відео

Український стартап Reface запустив новий додаток, який дає змогу користувачам змінювати візуальний стиль відео.

Коментарі 1627
Українська компанія Reface запустила новий застосунок Restyle з технологією video-to-video, яка дає змогу користувачам швидко та легко змінювати візуальний стиль відео.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Користувачі можуть вибирати з 36 стилів (наприклад, Van Gogh, Vintage, Robots, Wooly, Cartoon тощо). Вони були натреновані та додатково протестовані для отримання найбільш стабільних результатів. У Restyle можна змінювати відеофайли до 10 секунд.

Після запуску нової функції застосунок Restyle посів 7-ме місце в App Store у категорії Photo & Video у США, а також опинився в ТОП-3 застосунках у Мексиці та Чилі.

Станом на кінець травня Restyle завантажили близько півмільйона користувачів, які зробили майже 5 мільйонів «рестайлів».

«Завдяки новому відеофункціоналу блогери, танцюристи, спортсмени та люди з інших спільнот, які люблять знімати відео про себе, можуть легко урізноманітнити свій контент і поділитися ним у новий спосіб», — зазначив спів-СЕО Reface Антон Воловик.

Функція базується на технології Stable Diffusion, яку ML команда Reface доповнила додатковими розробками, власною сегментацією відео та передовими AI/ML рішеннями для масштабування технології на мільйони користувачів.

Також технологія може відтворювати композицію, освітлення і рухи персонажів у новому відео, водночас зберігаючи впізнаваність оригінального відео.

Нова функція роботи з відео в Restyle доступна на платформах iOS і Android. Користувачі можуть підписатися на тижневий план або купити довгостроковий доступ. Вартість відрізняється залежно від країни покупки і податків.

За матеріалами https://biz.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода