Український репер випустив перший альбом, створений штучним інтелектом

Український реп-виконавець, відомий під псевдонімом Krechet, випустив мініальбом під назвою "RoboWave: The AI-Generated Album".

Коментарі 1224
Про це повідомили в артиста.
 video
Це перший випадок, коли український музичний реліз повністю створений за допомогою штучного інтелекту, включно з музикою, обкладинкою та текстами.
 video
У цьому альбомі Krechet повністю відійшов від свого звичного хіп-хоп-стилю та презентував музику в жанрі ретровейв. Пісні в альбомі розповідають історії про кохання, війну та сміливість.

"Оскільки наші закоренілі попдіви та постійні гості новорічних вогників і премій "для своїх" або виїхали з країни, або здулися, я маю чудову можливість дати свіжий та сучасний подих нашій попсцені", – заявив виконавець.
 video
Хоча Krechet залишається вірним своєму стилю, його новий альбом має свіжий звук та тексти, створені за допомогою штучного інтелекту. Виконавець зазначив: працюючи над альбомом, він зрозумів, що композитори, автори текстів та дизайнери можуть стати зайвими завдяки появі штучного інтелекту.
 video
"Це прикольно та водночас лякає, що багато людей можуть залишитись без роботи. Четверта промислова революція, про яку писав Клаус Шваб, уже настала", – коментує Krechet.

За матеріалами https://tech.liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода