Український застосунок запускає промо України через книги: долучитись може кожен

Український застосунок з коротким змістом книг Headway запускає проєкт з популяризації українських авторів у світі “Зростай з Україною” #GrowWithUkraine

Коментарі 1753

Протягом року — 30-ї річниці Незалежності України — у додатку з’являться перекази та головні ідеї 30 книг, написаних українцями. Долучитись до вибору видань може кожен через голосування списку чи залишивши рекомендацію.

Команда розробників, райтерів, редакторів та акторів озвучування створять самарі книг, виданих в Україні з моменту відновлення її незалежності. Контент буде доступний користувачам застосунку Headway з усього світу англійською та іспанською мовами у текстовому та аудіо- форматах. Мета — популяризувати сучасну українську літературу у світі та допомогти людям з різних куточків планети розвиватися з її допомогою. Адже додатком користується понад 7 млн. користувачів зі 140 країн світу, зокрема США, Британії, Індії та Канади. 

“Українці створюють унікальні продукти та проєкти, пишуть дивовижні книги. Ми хочемо, аби більше людей у світі дізнавались про Україну через українських авторів та навчались завдяки їхнім ідеям”, — прокоментував СЕО Headway, Антон Павловський.

Headway — це освітній застосунок, який дозволяє прочитати чи прослухати книгу за 15 хвилин. Він є лідером світу у ніші самарі за кількістю завантажень. У додатку зібрані короткий зміст та інсайти 1000+ нон-фікшн видань англійською та іспанською мовами. У середньому до нього приєднується близько 500 тисяч користувачів щомісяця.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода