Українську молодь закликають голосувати на місцевих виборах через AR-гру

Громадська організація Global Office в рамках проєкту #вліпизасебе створила гру в Instagram, щоб популяризувати місцеві вибори серед молоді

Коментарі 2183

У грі ви керуєте «галочкою». Вона біжить вулицею, а по дорозі їй трапляються різні монстри. Кожен монстр — це одна зі звичних для українських міст проблем: яма, сміття, зламана лавка, цар-балкон тощо. Коли гравець відкриває рота, галочка стріляє в монстра з лазера й той зникає. 

Так в організації вирішили показати важливість місцевих виборів. Тому що громадяни будь-якого міста мають найбільший доступ саме до місцевих депутатів, а значить можуть й впливати на їхні рішення.

Головний меседж гри «Не бійся відкривати рота» показує, що для розв’язання будь-якої проблеми треба багато про неї говорити. А голосування на місцевих виборах — це один зі способів сказати свою думку.

«Два роки я запізнилася на літак додому через «Марш за наші життя» у Вашингтоні, що був проведений студентами на підтримку більш жорсткого контролю над стрілецькою зброєю. Понад мільйон людей вийшли на вулиці міста, тому що учні шкіл відстоювали своє право на безпеку. Бо вони знають, що їхній голос - важливий. Мрію, щоб в Україні усі громадяни вірили, що їхній голос важливий. І щоб це призвело до більшої відповідальності усіх гілок влади», — каже Світлана Колодій, координаторка проєктів та програм у Global Office.

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact Ukraine.

За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода