Українці можуть надіслати листівку на фронт та подякувати військовим

У межах «Нова пошта напівмарафон. Київ» Леонід Остальцев подолав «Найважчий забіг» у військовому спорядженні вагою понад 30 кілограмів.

Коментарі 905

Ветеран АТО присвятив свій вчинок українським захисникам та захисницям із вдячністю за їхню службу.

Нова пошта закликає долучитись до подяки військовим та до 7 листопада підписати їм листівку онлайн на сайті myrunforlife.org.

«Пробігши десять кілометрів у військовій амуніції, я почув та прочитав багато теплих слів подяки. Мені приємно, але дуже хочеться, щоб їх також отримали хлопці й дівчата на фронті,  — говорить Леонід Остальцев. — Дуже важливо пам’ятати про тих, хто зараз на війні захищає нас. Важливо сказати, що ми чекаємо на їхнє повернення додому».

Усі листівки будуть надіслані у найближчі до лінії розмежування відділення Нової пошти. Їхнє доставлення можливе завдяки «Гуманітарній пошті України» ― проєкту, в межах якого волонтерські організації безоплатно передають на схід вантажі для військових. З відділень листівки заберуть представники фондів допомоги українським військовим, щоб передати у підрозділи по всій лінії фронту.

«Нова пошта підтримує українську армію з початку збройної агресії Російської Федерації. Необхідні речі на фронт доставляє «Гуманітарна пошта» з 2014 року. За цей час передано понад 19 000 тонн гуманітарної допомоги, розповідає директорка з управління репутацією та маркетингом Нової пошти Олена Плахова. — Окрім матеріальної підтримки, наші військові також потребують простих слів подяки. Для них вони означають значно більше, ніж можна подумати: листівка ― це звістка про те, що ми віримо у перемогу і чекаємо військових додому».

*Над проектом «Найважчий забіг» працював продакшен mlnk.team та режисер Слава Мельнік.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода