Українці переходять на велосипеди та самокати

Від початку травня на сайті найбільшого онлайн-ритейлера України вдвічі зросли продажі велосипедів та електросамокатів. На думку співзасновника Rozetka Владислава Чечоткіна, окрім щорічного зростання продажу товарів навесні, у нинішньому сезоні це зумовлено в тому числі складнощами з постачанням палива для автомобілів.

Коментарі 1149

«Пік купівлі велосипедів та електросамокатів на rozetka.com.ua припав на 9-15 травня. Ймовірно, перший тиждень місяця наші клієнти сподівалися, що нестача палива скоро мине. Однак ситуація затягнулася, а погода на вулиці тим часом покращилася, ― розповідає Чечоткін. ― Попит на екологічний транспорт чудово доводить, що українці не чекають, поки мине криза, а долають її самотужки».

З цієї ж причини у середині травня клієнти Rozetka почали частіше користуватися послугою доставлення замовлень кур’єром. Наразі попит на кур'єрське доставлення найбільше зріс у Дніпрі, меншою мірою ― у Києві та Львові.

Нагадаємо, у травні онлайн-ритейлер відновив роботу 213 точок видачі товарів у 61 місті. Компанія відкрила магазини з гуманітарними та іншими товарами на деокупованій Київщині, зокрема в Ірпені та Бучі. До звичного режиму роботи повернулася значна частина точок у центрі, на півночі та на сході України: у Києві, Чернігові, Черкасах, Миколаєві, Сумах, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі. Стабільно працюють усі точки у західних регіонах: Львові, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Володимир-Волинському тощо.

Отримати замовлення можна як кур’єром, так і самостійно ― у точках видачі товарів Rozetka (з безплатним доставленням), а також у відділеннях Нової Пошти та «Укрпошти». Оплатити товар можна готівкою, банківською карткою або коштами з карток єПідтримка та «Пакунок малюка».

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода