Українці повністю дивились годину реклами та задонатили 3 млн грн

Досвід дієвого партнерства NCG та BAYADERA GROUP

Коментарі 1646

Співпраця рекламно-комунікаційного холдингу Nostra Communications Group та Bayadera Group виходить на новий рівень. У 2022 році digital-центрична агенція NCG DIEVO допомагає просувати у спільній патріотичній кампанії найсильніші бренди у портфоліо клієнта — «HLIBNY DAR» та «КОЗАЦЬКА РАДА». В центрі уваги партнерів — кампанії, що наближають перемогу України.

Наразі партнери спільно працюють над посиленням позицій брендів з урахуванням нового контексту, в якому люди по-іншому оцінюють здобутки та перемоги. Центром усіх креативів стала боротьба українського народу.

«Співпрацювати з ультрапрофесійною командою маркетингу горілчаного напрямку Bayadera Group — це унікальна можливість за години узгоджувати масштабні кампанії, чому сприяє довіра між нами. Ефективність такої взаємодії ми бачимо наочно», — говорить Алла Борщ, Managing Director NCG.

Актуальна кампанія триває з жовтня до кінця грудня 2022 року, і вже є наміри її подовжити. Основні цілі: якісне охоплення цільової аудиторії в ефективних каналах та досягнення максимального залучення до донатів. Переважно для комунікації брендів «HLIBNY DAR» та «КОЗАЦЬКА РАДА» обрано зважений спліт діджитал-інструментарію, що дозволяє ефективно досягати поставлених задач кампанії та бути гнучкими для своєчасного реагування на зміни в поточних умовах.

Донати збираються через ключовий елемент кампанії — сайт «За перемогу! Задонать!». Це спільна ініціатива найбільших горілчаних брендів України: «HLIBNY DAR», «КОЗАЦЬКА РАДА», «ВОЗДУХ» та «ПЕРША ГІЛЬДІЯ».

У часи, коли всі інвестують в нашу боротьбу проти ворога, бренди об’єднались заради спільної мети: допомогти українським воїнам та підтримати їхній бойовий дух, бо кожна гривня, кожна дія мають значення. Ініціатива допомагає перерахувати 10 грн із кожної придбаної пляшки на потреби війська. Зібрані кошти перераховують у фонд «Повернись живим». Мотивуючі відео для кампанії надихають українців долучитись до ініціативи, відчути свою причетність до національної боротьби й зробити свій внесок у перемогу над ворогом. Як результат, на сайті вже зібрано понад 3 млн грн за кілька місяців після запуску кампанії. «Ми прагнемо примножити зусилля, які докладаємо разом задля нашої перемоги, тому кожна гривня має працювати на нашу перемогу», — говорить Олександр Пономарчук, директор з маркетингу горілчаного напрямку BAYADERA GROUP. 

 HLIBNY DAR
 КОЗАЦЬКА РАДА

За час співпраці з квітня 2021 року NCG реалізував декілька медійних кампаній для BAYADERA GROUP, надав послуги з розробки креативу, SMM, розробив стратегії з просування та провів охоплюючі кампанії в YouTube та на інших платформах.

«Співпраця з фахівцями холдингу NCG продовжується і набирає обертів, і ми цьому дійсно раді, бо бачимо результати й підтримуємо приємне спілкування, а ще, що дуже важливе, — продуктивну взаємодію», — коментує Олександр Пономарчук. 

Ще влітку бренд «HLIBNY DAR» спонсорував концерт до Дня Незалежності, який видався настільки цікавим, що його вирішили поставити як прерол на Youtube, хоча він  і тривав більше години. «Дуже цікавий кейс, коли годинне відео, яке поставили на промо в Youtube, люди додивлялися до кінця. Це, мабуть, перший такий випадок на нашій пам’яті, коли люди приходять подивитися в Youtube, скажімо, «Телебачення Торонто», а дивляться концерт, який до них зайшов як реклама», — коментує Олена Бармак, Head of Digital NCG.

Оновлена співпраця холдингу NCG з «КОЗАЦЬКОЮ РАДОЮ» стартувала 14 жовтня цього року.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода