Українці за кордоном зможуть користуватися мобільним перекладачем та сканером документів

IT-компанія Universe відкрила безкоштовний доступ до своїх продуктів

Коментарі 1824

Українська продуктова IT-компанія Universe з екосистеми Genesis, що створює утиліти для щоденного користування, зробила безкоштовними свої додатки для українських користувачів у всьому світі. Це стосується продуктів Translator Guru та Scan Guru.

Translator Guru — це онлайн-перекладач на iOS, який підтримує понад 100 мов. Українцям за кордоном він допоможе порозумітися з місцевими, знайти потрібну адресу, придбати продукти, перекласти вказівники в місті, інструкцію для ліків чи будь-який текстовий документ. У застосунку реалізовані функції вбудованих словників та розмовника, збереження історії пошуку та персоналізації результатів, перекладу за допомогою камери.

Scan Guru — це сканер документів для iOS. З його допомогою можна сканувати, редагувати, підписувати та ділитися будь-якими документами у форматі PDF або JPEG. Сканер не вимагає підключення до інтернету, має захист документів за допомогою Touch/Face ID або пін-коду. З моменту запуску його встановили понад 30 млн мільйонів користувачів у всьому світі. Українці зможуть швидко обробити та відправити документи додому або в банк, не чекаючи на доставку фізичних документів, яка в нинішніх умовах може тривати впродовж тижнів.

Для того, щоб користуватися застосунками безкоштовно, достатньо лише завантажити їх з українського App Store. Користувачі отримають доступ до всього функціоналу продуктів.

«За даними ООН, з 24 лютого 2022 року майже 3,9 мільйона людей залишили Україну через жорстоку війну росії проти нашого народу. Серед них також є наші колеги-дівчата з Universe. Вони, як і більшість українців за кордоном, зіштовхуються зараз із багатьма труднощами. У цей важкий час ми маємо гуртуватися, тому хочемо підтримати громадян України. Застосунки, над якими ми працюємо, полегшать їм це вимушене перебування за кордоном», — говорить СЕО Universe Ярослав Морозов.

Наразі доступ до всіх продуктів Universe заблоковано для користувачів із росії та білорусі. 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода