Українці за місяць купили в автосалонах машин на $266 млн

У серпні в Україні зареєстрували 8 450 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 266 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage.

Коментарі 2338

Позашляховики та кросовери склали 72% від усіх зареєстрованих у серпні нових автомобілів. Машини, що обладнані дизельними моторами становили 26% ринку. Середня вартість кожного авто перевищила 31 000 без врахування ціни додаткового обладнання, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Минулого місяця найбільшу кількість автомобілів зареєстрували у Києві. Зі столичних автосалонів виїхало майже 3 400 авто. Також у ТОП-5 регіонів увійшли Дніпро, Харків, Одеса та Запоріжжя. Найдорожчі авто купували на Волині –  там середня ціна перевищила 37 000 доларів.

Найпопулярнішою маркою в Україні було Renault. Українці купили майже 1 300 таких автомобілів на суму понад 20 млн доларів. Кросовер Kia Sportage став бестселером серед моделей і покрив майже 7% продажів. Крім нього часто купували Renault Duster і Toyota RAV4.

Порівняно з серпнем минулого року, в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 20%. Тоді українці придбали в автосалонах 7 000 авто загальною вартістю 210 млн доларів.

Нагадаємо, у серпні українці придбали 9 600 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 305 млн доларів. Найпопулярнішою маркою тоді була Toyota, а кросовер Toyota RAV4 був бестселером серед моделей.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода