Українці звернулися до Президента з онлайн-петицією про відміну санкцій Parimatch

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України з'явилась петиція №22/184294-еп «Зняти санкції з PARIMATCH» від імені одного з клієнтів компанії. Вже зібрано понад 17 000 підписів на її підтримку.

Коментарі 1759

Щоб петиція потрапила на розгляд до президента, необхідно зібрати щонайменше 25 тисяч голосів.

Що відомо про петицію

У петиції зазначено, що компанія Parimatch була однією з перших, хто виконав всі вимоги держави задля легальної та чесної роботи на ринку. За два роки до Державного бюджету України було сплачено більше 850 млн грн податків, зборів та ліцензійних платежів. Бренд Parimatch припинив діяльність на території росії, заборонив будь-яке використання бренду, технічних рішень компанії та будь-яку присутність на території країни-агресора, тож немає підстав, що послугували внесенню компанії до санкційних списків.

Підтримати петицію можна за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/184294

Зробити це можна у 2 кроки:

  • Авторизуватися на сайті зручним методом: електронний підпис, Bank ID, Дія.Підпис (рекомендуємо використовувати Bank ID — швидко, зручно, без технічних неполадок).
  • Дотримуватися подальших інструкцій на екрані: при успішному підписанні петиції на екрані з'явиться  сповіщення «Дякуємо за підтримку! Ваш голос враховано!».

Позиція компанії

Parimatch категорично заперечує всі звинувачення, на підставі яких було складено санкційні списки, та вважає введення санкцій щодо компанії колосальним непорозумінням. З перших днів війни компанія Parimatch надавала допомогу українській армії та брала участь у соціальних програмах допомоги українцям.

Компанія Parimatch завжди була лише за Україну і аж ніяк інакше.

Українці просять переглянути рішення щодо обмеження діяльності ТОВ «Паріматч» на території України, адже це прикра помилка, через яку постраждали сотні працівників компанії та тисячі клієнтів, а бюджет України недоотримує мільйонні податки. 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода