Ukrainian Creative Awards 2022 відкриває прийом робіт

Стартують головні рекламні фестивалі креативності України Ukrainian Creative Awards 2022, а саме Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards, Ukrainian Design: The Very Best Of та новий конкурс цифрової реклами MIXX Awards Ukraine.

Коментарі 7127

Прийом робіт відкрито на платформі creative-stories.com.ua.

В цьому році фестивалі Ukrainian Creative Awards пройдуть традиційно в рамках Ukrainian Creative Stories (UCS), що відбудеться 25-27 травня. UCS стане майданчиком, на якому гучно прозвучать імена найкращих креаторів країни, талантів української креативної індустрії, вони вийдуть на сцену, щоб отримати визнання та заслужені нагороди.

Відкрито прийом робіт на фестивалі, які щороку організовує Всеукраїнська рекламна коаліція. Це Київський Міжнародний Фестиваль Реклами 2022, ADC*UA Awards 2022 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2022. В новому сезоні конкурсні програми представлять ряд нововведень та широкі можливості для участі й перемоги найрізноманітнішим гравцям рекламного ринку та іншим представникам креативної спільноти.

Також раді представити, що цього року до конкурсної частини долучився MIXX Awards Ukraine – новий конкурс ринку цифрової реклами, що проходить під егідою IAB Україна (Бюро інтерактивної реклами). MIXX Awards щорічно проводиться IAB на глобальному, європейському та локальних рівнях. Тепер цей конкурс проходитиме й в Україні. В рамках конкурсу нагороджуються унікальні цифрові маркетингові кампанії — ті, що поєднують креативні ідеї з ефективними рішеннями.

Вперше прийом робіт на всі чотири фестивалі буде здійснюватися через нову єдину платформу – сайт creative-stories.com.ua. Тепер завантаживши конкурсну роботу один раз, учасник може з легкістю мультиплікувати її в інші категорії та на інші конкурси. Звертаємо увагу учасників, на даний момент новий сайт у процесі фінального тестування та доопрацювання, тому можливі деякі неточності.

Ukrainian Creative Awards є головною частиною проєкту UCS. Однак, окрім конкурсних програм, що завершяться церемоніями нагородження переможців Ukrainian Creative Awards, UCS включає розважально-освітню частину Stories. На учасників 25-27 травня чекають різноманітні творчі зустрічі, презентації, панельні дискусії, майстер-класи, виставки, інсталяції, тощо – все, що розкриє різні аспекти процесу виникнення та створення креативу.   

Нагадаємо, що КМФР, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of входять до Національного рейтингу креативності та майстерності України.

Реєструй свої креативні роботи на Ukrainian Creative Awards 2022, щоб отримати заслужене визнання!

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода