Ukrainian Creative Stories 2021: пряма трансляція програми вже 26-28 травня

26-28 травня відбудеться головна креативна подія року в Україні – Ukrainian Creative Stories.

Коментарі 9147

Три насичених дні: в рамках денної програми пройдуть різноманітні обговорення на актуальні теми рекламної індустрії, а щовечора – Церемонії нагородження переможців фестивалів Ukrainian Creative Awards 2021 – Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, Ukrainian Design: The Very Best of та ADC*UA Awards. Побачити все можна буде онлайн у вільному доступі на сайті заходу creative-awards.com.ua .

У денній програмі – виступи, дебати, круглі столи на актуальні теми сьогодення – розклад за посиланням https://creative-awards.com.ua/program/

Ввечері з 17:00 до 19:00 церемонії нагородження переможців:

26 травня – Церемонії нагородження переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 та ADC*UA Awards 2021

27 травня – Церемонія нагородження переможців Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2021 конкурсів Positive Change та Client’s View

28 травня – Церемонія нагородження переможців Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2021 конкурсів Craft/Technology та Creative Communications

Крім оголошення переможців фестивалів, 28 травня будуть представлені лідери рейтингів – Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України 2021, Рейтингу креативності відео продакшн студій України 2021 та Міжнародного рейтингу креативності комунікаційних агентств України 2021. 

Трансляція пройде на сайті https://creative-awards.com.ua, доступ до сторінки прямих трансляцій відкриється 26 травня. 

Побачити все у вільному доступі глядачі зможуть завдяки зручній онлайн-платформі TDI Event. Крім прямих трансляцій з зали заходу, на сторінці можна буде побачити скрініги відео-робіт фестивалів КМФР 2021 та ADC*E Awards 2020, а також поставити запитання спікерам та написати привітання переможцям.  

Тож 26-28 травня дивіться Ukrainian Creative Stories 2021 та дізнавайтесь імена переможців першими.

Для довідки:

TDI Event - зручна онлайн-платформа для проведення заходів будь-якого роду, створена для того, щоб зробити ефективними, цікавими і функціональними будь-які корпоративні та рекламні івенти, виставки, навчальні платформи і будь-які інші заходи. Платформа не тільки дозволяє провести виставку або захід онлайн, організувати продаж або навчання, а й пропонує інструменти для підвищення доходу, які неможливі при проведенні заходу офлайн.

Платформа TDI Event - один з продуктів TDI Group, яка виходить на ринок в цьому році. TDI Group - рекламне агентство, яке працює на взаємодії комунікації, дизайну і IT. 

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода