Ukrainian Creative Week оголошує переможців 2017 – ADC*UA Awards, Ukrainian Design: The Very Best Of та Kakadu Awards

Тиждень креативності Ukrainian Creative Week оголошує результати одразу трьох національних конкурсів: ADC*UA Awards 2017, Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та Kakadu Awards 2017.

Комментарии 3833

Цього року, Ukrainian Creative Week вже вдруге об’єднав на одній платформі три національні конкурси ADC*UA Awards 2017, Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та Kakadu Awards 2017. Також в рамках тижня проводиться семінарська програма, виставка робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 та Церемонія нагородження трьох конкурсів.

Всі три конкурси входять до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2017/2018: Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 з коефіцієнтом – 1, Kakadu – 1, ADC*UA – 1,5.

На Церемонії нагородження, що відбулася 25 жовтня, оргкомітет оприлюднив переможців:

  • Список переможців ADC*UA Awards 2017 доступний за посиланням.  
  • Список переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 доступний за посиланням.  
  • Список переможців Kakadu Awards 2017 доступний за посиланням.  

Вітаємо чемпіонів та бажаємо не зупинятись на досягнутому, здобувати ще більше перемог!

Нагадуємо, що семінарська програма Ukrainian Creative Week триватиме до завтрашнього дня включно. З детальною програмою можна ознайомитись за посиланням. Вхід вільний за реєстрацією, яка відбувається на місці.  

Ukrainian Creative Week почався грандіозно, грандіозно має і закінчитись. Саме тому, на вас чекає найяскравіша та найбільш незабутня ніч року – Ніч рекламожерів! Це більше, ніж кіносеанс – перегляд шедеврів рекламної індустрії з усіх куточків світу, розваги, конкурси, смаколики, подарунки від партнерів заходу та приємна атмосфера. Встигніть придбати квитки, поки вони в наявності.

У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода