Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 оголошує команду журі Graphic Design

Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 оголошує журі номінації Graphic Design. Серед членів журі виключно закордонні експерти, що визнані світом за свої сміливі рішення, нестандартний підхід та професіоналізм.

Коментарі 10188

Знайомтеся з командою суддів номінації Graphic Design:

  • Mark Kingsley, Creative Lead, Malcontent, США
  • Silvar Laasik, креативний директор Zavod BBDO, Естонія
  • Aaron Padin, Head of Art & Design, J. Walter Thompson New York, США
  • Fangchi Gato, арт-директор WEDNESDAY, США
  • Mike Collinge, старший дизайнер Bold Scandinavia, Данія
  • Chris Trivizas, креативний директор Chris Trivizas studio, Греція
  • Lauri Toikka, співзасновник Schick Toikka type foundry, Німеччина

Graphic Design – одна з найпопулярніших номінацій Ukrainian Design: The Very Best Of. Номінація пропонує найбільш різноманітні підномінації, серед яких: фірмовий стиль, дизайн упаковки, календарів, книг, інфографіки, листівок і брошур, принти, концептуальний дизайн та багато інших.

У конкурсантів також є можливість безкоштовно подати роботи у підномінацію «студентський дизайн» за умови надання копії студентського або будь-якого іншого документу, що підтверджує статус студента. Студентський дизайн оцінюватиметься окремо.

Слідкуйте за оновленнями, адже найближчим часом будуть опубліковані суддівські команди Industrial Design, Environmental Design, TV/Promo & Film Motion та Digital Design.  

Варто нагадати, що Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2018/2019 з коефіцієнтом – 1.

Дедлайн прийому конкурсних робіт – 31 серпня.

Сьомий національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 відбудеться на платформі тижня креативності Ukrainian Creative Week, що об'єднує три провідні національні конкурси – Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards.

Ukrainian Creative Week пройде з 23 по 26 жовтня на ВДНГ, за адресою проспект Академіка Глушкова 1, павільйон №13.

Сайт конкурсу design-awards.com.ua відкритий для реєстрації робіт, а оргкомітет готовий допомогти у разі виникнення запитань (Катерина Грабовська – [email protected], Юлія Смійчик – [email protected]).

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода