Ukrainian Digital Community – нова українська Спільнота, яку підтримали мастодонти українського маркетингу

Ukrainian Digital Community - це закрита online Спільнота, що об'єднує digital-спеціалістів і власників агенцій в Україні у напрямках: SMM, SEO, Marketing, Target ads., Context ads., Design, NoCode, Web Development. Була заснована у вересні 2022 року трьома партнерами: Мирославою Ткачук (ex-top manager Young Business Club), Антоном Перетякою (власник digital-агенції Social Expert) та Євгеном Кудрявченко (засновник Vintage Web Production).

Коментарі 682

“Під час війни українці всього світу показали силу єдності, і digital-сфера - не виключення. Саме вона зайняла інформаційний фронт, де щоденно транслювала правду всьому світу. Це дало нам змогу відчути, що digital індустрія не має єдиного місця, де можна обмінюватися думками, знаходити швидко відповіді, отримувати підтримку та синергію від об'єднання. Тому вирішили створити таке місце”, - діляться з нами співзасновники Спільноти.

Ідея Спільноти полягає у:

 • створенні кола однодумців у сфері digital;
 • побудові довіри між учасниками для розвитку та підтримки кожного у Спільноті;
 • донесенні експертної думки до широкого кола digital-спеціалістів;
 • наданні доступу до наставників і переймання їх досвіду;
 • допомогти українському digital ПОЗБУТИСЯ КОМПЛЕКСУ меншовартості;
 • можливості об'єднуватися і створювати нові спільні digital-проєкти;
 • забезпеченні вигідних умов до професійних сервісів для учасників.

Ціль Спільноти - об'єднати 10 000 діджитальщиків України за наступні 3 роки, щоб пришвидшити ріст та розвиток кожного.

Місія Спільноти - вплинути на формування українського digital-ринку та cтати помітним гравцем на міжнародній арені.

Для кого Спільнота?

 • ти digital-спеціаліст та прагнеш розвитку, нових знайомств та обміну досвідом;
 • digital - це основна сфера, в якій ти працюєш та отримуєш прибуток;
 • твій вік - від 18 років;
 • маєш позитивну ділову репутацію та не підтримуєш російську агресію, не є громадянином російської федерації та білорусі.

Станом на сьогодні у Спільноті понад 300 учасників та 25 менторів, серед яких власники агенцій та топ-менеджери таких компаній, як: Планета Кіно, Vintage Web Production, tubik, Netpeak Group, NGN.agency, UAMASTER, Inweb, BotsBand, WebPromoExperts, DL agency, Lazarev.agency, Grape та інші.

Едвайзерами Спільноти є мастодонти українського маркетингу: Олександ Колб, Артем Бородатюк, Андрій Федорів.

Учасники Спільноти отримують доступ до всіх актуальних загальних та тематичних зустрічей різних форматів (розбір професійних кейсів, зустрічі-знайомства, майстер-класи, прямі ефіри від експертів digital напрямків).

У Спільноті організований модерований простір (без реклами та спаму) та База знань, де кожний учасник може вирішити свій професійний запит чи задачу, знайти підрядників/замовників/працедавців/менторів/експертів в 1 рукостискання.

Для тих, хто не може підключатися online, реалізована база  відеозаписів зустрічей, що вже були у Спільноті.

А ще Спільнота надає унікальні умови та знижки на користування сервісами, платформами, інструментами, серед яких: Serpstat, SendPulse, Ringostat, Netpeak Spider, Plerdy, ApiX-Drive, Worksection, Depositphotos, TemplateMonster, Finmap та інші.

Спільнота соціально відповідальна та з моменту заснування, перші 3 місяці всі кошти за підписки донатили на UNITED24, у напрямок "Відбудова України" та звітували про це щомісяця на сайті. Так вдалось зібрати та задонатити майже 700 000 грн. На цьому не зупиняються та продовжують наближати перемогу перерахуванням 10% від прибутку щомісячно.

Прийшов час обʼєднуватись, щоб стати сильніше, і Ukrainian Digital Community в цьому допоможе.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода