Українська брендингова агенція отримала нагороду Red Dot Award 2019

Українська брендингова агенція iden.team отримала свій перший Red Dot за створення бренд-комунікацій для нового оператора подарункових сертифікатів.

Комментарии 7080

«Нагорода Red Dot для нас - це щось неймовірне, адже ми існуємо на ринку менше року. (Цікаво, ми часом не наймолодша агенція, яка потрапить на сцену під час церемонії нагородження в Берліні?)» - Марія Івасенко, засновниця iden.team

Команда агенції вирішили зробити основою брендингу саме коммунікаційну платформу, яка  сформована на вигаданому персонажі з його вигаданою історією.  Покупка враження стає більш емоційною.

«Даруючи подарунковий сертифікат, ми даруємо емоцію. Yeppi - це пухнастий клубочок, який і є цією емоцією. Він здатний перевернути ваше теперішнє уявлення про сервіс подарункових сертифікатів. За легендою, наш маленький Єппі все своє життя полював на враження! А тепер - готовий ділитися з нами!» - Катерина Лебідь, арт-директор iden.team

Як повідомляє клієнт, бренд Yeppi планує з’явитися на ринку України вже в цьому році, та скласти не абияку конкуренцію існуючим операторам.

 video
За матеріалами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода