Українські туроператори призупинили поїздки до Туреччини

Рішення призупинити екскурсії для українців до ряду міст Туреччини прийняли туроператори-члени Асоціації лідерів туристичного бізнесу України (АЛТУ).

Коментарі 1970Екскурсії не відновлюватимуться до стабілізації ситуації у країні.

Мова йде про Стамбул, Анкару, Ізмір, Ескішехір, Мугли, Конья, Ялова, Анталью, Болу. Щоправда, посилаючись на дані турецьких партнерів українських туроператорів, асоціація констатує, що наразі ситуація у Туреччині не впливає на відпочинок українських туристів на курортах країни.

Більше того, АЛТУ додає, що туроператори, МЗС та Держагентство України з туризму та курортів регулярно підтримують зв'язок з українськими туристами й відстежують ситуацію в Туреччині.

Як відомо, членами АЛТУ виступають "Агентство "Пан Укрейн", "Корал Тревел", "Турфірма "САМ", "Tез Тур", "TUI Україна", "Tуртесс Тревел", "Відерштраль", "Експрес-Вояж", "Туристична фірма "Роял-Вояж", "Туристичний клуб", "Амадеус Україна", "Веді ТУРГРУП-Україна", "Гальф", "Гермес Тревел груп", "Дімона-Авіатур", "Музенідістревел-Київ", "Тасс Тревел", "Трайдент".

Нагадаємо, у ніч 3 червня у районі Бешикташ (Стамбул) внаслідок зіткнень мітингувальників та поліції пролилася кров. Мечеті, крамниці та будівля університету перетворилися на перев'язувальні пункти, де надають першу допомогу пораненим.

Через загострення без пекової ситуації у Туреччині МЗС України рекомендує українцям наразі утриматися від поїздок до цієї країни, зокрема, до Стамбула, Анкари, Ізміра, Ескішехіра, Муглі, Коньї, Ялови, Антальї, Болу.

За матеріалами http://24tv.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода