Український замінник Google Reader перестає бути публічним

Розробники віддаватимуть перевагу тим користувачам, які платитимуть гроші

Коментарі 2744
Закритий сервіс швидше оновлятиме стрічки, включатиме більше публікацій для кожної стрічки, матиме повноцінний пошук за текстом публікацій.

Екаунти активних користувачів, які зареєструвалися до 13 березня 2013 року, а також екаунти людей, із якими учасники команди персонально знайомі –автоматично мігрують до закритого сервісу.

Окрім того, автоматично мігрують також екаунти користувачів, які підтримали розвиток проекту грошима. Пізніше цього тижня кожен зареєстрований користувач зможе побачити у себе в екаунті сповіщення про те, мігрує його екаунт до закритого сервісу чи ні.

У користувачів є два тижні на експорт OPML файлу зі своїми даними, це можна зробити на сторінці з налаштуваннями.
 

Якщо ж хтось хоче придбати проект і зробити його кращим – команда відкрита до пропозицій і рада буде зберегти безкоштовний відкритий доступ.

"З моменту запуску сервісу приблизно рік тому до березня цього року (коли стало відомо, що Google закриває Google Reader), – йдеться у блозі сервісу, – команда працювала у "нормальному" режимі. А з березня усе перетворилося на жахіття – але вони продовжували працювати над проектом. Проект заповнив собою увесь час учасників команди попри основну роботу – вони залишилися без вільного часу, вихідних чи відпусток, віддалилися від своїх близьких і рідних. А останнього тижня усе взагалі перетворилося на пекло. 10 днів без сну – це вже було занадто і "настав час озирнутися назад".

За останні 5 місяців учасники проекту не мали ніякого життя окрім роботи. Тож вони вирішили, що було б непогано повернути все до "нормального" робочого режиму.

Нагадаємо, що 13 березня стало відомо про закриття Google Reader. The Old Reader став однією з альтернатив на його заміну.


За матеріалами http://ipress.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода