Укрзалізниця та Київський Креативний Клуб запустили ASMR поїзд

За останні декілька місяців українці як ніколи стали цінувати можливість подорожувати і вже не можуть дочекатись, коли знову відкриється залізниця. А ще за цей час у всіх накопичилось багато стресу та погіршився сон.

Коментарі 1453

Тому поки рух поїздів ще не відновлено Київський Креативний Клуб та Укрзалізниця запустили віртуальний ASMR поїзд. Тепер кожен може у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, послухати магічні чух-чухи, залипнути у вікно і пофантазувати про майбутні мандрівки. А любителі спати у поїзді можуть вмикати його на фон перед сном як колискову і релаксувати.

Покататися на ASMR поїзді можна на ютуб каналі Укрзалізниці.

 video

Також на сторінці Укрзалізниці у Facebook можна переглянути тізер проекту з шепотом провідника.

“Ця ідея з’явилась ще давно, але у більш жартівливій формі. Коли я зрозумів, що її можна трансформувати у соціально значущий проект, одразу вирішив написати в Укрзалізницю.

Що відбувалось далі заслуговує окремої історії. Скажу тільки, що коли в державній компанії працюють такі молоді та прогресивні люди — це справді круто.

А ще я хочу окремо подякувати Алісі Меженській за поради та підтримку та Катерині Ермоленко за камеру”, - Віктор Синьков — автор проекту та засновник Київського Креативного Клубу.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода