Улюблена річ у гардеробі. Періс Хілтон з’явилася на обкладинці глянцю з розкішною сумкою Hermès Birkin

Американська знаменитість Періс Хілтон прикрасила обкладинку індійського L’Officiel

Коментарі 2744
40-річна зірка з'явилася на обкладинці видання в яскравому костюмі від Dulce Bestia, доповнивши образ найулюбленішим аксесуаром в своєму гардеробі - сумкою Hermès Birkin, зробленою на замовлення.

В інтерв'ю з L'Officiel Хілтон розкрила секрет успішної кар'єри:
«Завжди важливо не боятися ризикувати, залишаючись при цьому вірною собі і відчуваючи свободу в самовираженні. Я завжди була творчою людиною і люблю висловлювати себе через мистецтво, моду, красу, музику, візуальні ефекти», - зазначила вона.

Знаменитість додала, що планує стати продюсером безтурботних шоу для своїх фанів:

«У майбутньому я збираюся продюсувати шоу, які будуть одночасно серйозними і безтурботними, бо я думаю, що це важливо для мене, моїх шанувальників і аудиторії, яка дивитиметься ці шоу», - розповіла Хілтон про творчі плани.

Відзначимо, раніше Хілтон зізнавалася, що є палкою прихильницею культових сумок Birkin - одного з найбажаніших предметів розкоші в світі. Напередодні знаменитість похвалилася сумкою за 65 тисяч доларів зі своєї особистої колекції і розповіла про аксесуар:

«Для мене найбільша розкіш - це сумка Birkin, зроблена на замовлення. Я люблю Hermès, і мені подобається ця сумка. Якби я була сумкою, то тільки цією. На ній 60 тисяч кристалів Swarovski», - додала зірка.

За матеріалами nv.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода