Улюблені йогуртові смаки українців у 2019 році

Улюбленим смаком українців у 2019 році став Карпатський йогурт з полуницею.

Комментарии 1351
У трійці улюблених також: лісова ягода та чистомолочний без цукру. Серед смакових новинок, які лише набувають популярності, – йогурт «Персик-горіхи-гранола». ТМ «Галичина» оприлюднила дані продажів за період січень-листопад 2019 року.
«У 2019 році українцям найбільше смакував наш Карпатський йогурт з полуницею. Це лідер за вподобаннями по майже усіх регіонах (за даними нашої компанії). Хоча, до прикладу, мешканці Запорізької області найчастіше обирали йогурт з лісовими ягодами, - розповідає директор з маркетингу молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків. – Якщо говорити про Львівщину, звідки родом компанія, то у трійці вподобань – йогурт зі злаками. Натомість у столиці – чистомолочний без цукру. Приємно, що цей флагманський продукт «Галичини» щороку стає популярнішим. Це значить, що українці – у світовому тренді здорового харчування».
Серед продажів йогуртів ТМ «Галичина» понад 20% займає йогурт з полуницею, близько 16% – з лісовою ягодою та понад 9% – чистомолочний йогурт без цукру.

Нагадаємо, загалом в асортименті ТМ «Галичина» 15 видів Карпатського йогурту з різними смаками.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода