«Уманьпиво» розпочне експорт до Республіки Білорусь

Українська пивоварня «Уманьпиво» розпочне експорт власної продукції до Республіки Білорусь, про це повідомив СЕО «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Комментарии 1304

«Вже у квітні буде здійснено поставку перших 21,5 тонн продукції», - розповідає Ігор Кисіль. – «Ми постійно розширюємо географію експорту. Але співпрацюємо тільки з тими партнерами, які не вимагають вносити зміни у рецептуру та збільшувати термін придатності нашої продукції, бо це суперечить принципам компанії «Уманьпиво».

Для вдалої експансії іноземних ринків ще на початку 2020 року було розроблено та прийнято оновлену «стратегію розвитку експорту» компанії.

«Протестувати» цю стратегію ми плануємо найближчим часом саме на ринку Республіки Білорусь. Вона включає пошук надійних партнерів, адаптацію продукції під вимоги конкретної країни, спільну маркетингову стратегію та підтримку, роботу з розвитку представленості продукції в роздрібних мережах країни», - каже він.

На пивоварні «Уманьпиво» підкреслюють: період карантину, введеного через пандемію Covid-19, намагаються використати для пошуку нових партнерів, проведення переговорів, адаптування упаковки до вимог законодавства конкретних країн, отримання всіх необхідних сертифікатів.

Наразі компанія проводить переговори з потенційними новими партнерами з Казахстану, Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Вірменії, Німеччини, США, Канади, а також планує розширити присутність на ринках Польщі та Ізраїлю.

Варто підкреслити, що уманський виробник почав активно налагоджувати міжнародні зв’язки та виходити на зарубіжні ринки ще 2018 року. За цей час було проведено точкові поставки до 10 країн світу, а також налагоджено регулярний експорт до Польщі та Ізраїлю.

За матеріалами прес-релізами

Обсудить с другими читателями:
Погода