UNIT.City показав «1984» Джорджа Орвелла

В інноваційному парку UNIT.City пройшов open-air спектакль «1984» від Театру на Подолі.

Коментарі 1326

Команда інноваційного парку UNIT.City запросила трупу Театру на Подолі для організації імерсійної вистави «1984», де кожен глядач став учасником події.

Три дзвоники перед виставою були замінені пострілами з рушниць. «Запрошували» глядачів до глядацької зали актори театра, переодягнені в костюми армії Старшого брата. До своїх місць глядачі проходили в конвої озброєних солдат із службовими доберманами.

За словами CMO UNIT.City Артема Бойко, вибір саме цієї вистави — невипадковий. UNIT.City активно діджиталізує свою територію: незабаром в інноваційному парку з’являться патрульні дрони та AI-камери. Це перші кроки команди на шляху трансформації інноваційного парку на великий smart-city-проєкт і важливо наголошувати на тому, що захист персональних даних повинен бути пріоритетним напрямком діджиталізації.

«Ми розуміємо — від розпізнавання осіб і збору big data до «Великого Брата» один крок. Тому що загальна діджіталізація несе не тільки благо, але і загрозу. І тому, на жаль, роман про жахи тоталітаризму, написаний в середині минулого століття, сьогодні актуальний як ніколи. Проблеми захисту персональних даних активно дискутуються останні декілька років. І ми впевнені, що про це треба говорити все частіше та відкритіше, а можливості AI та big data повинні бути прозорими і зрозумілими», — розповідає Артем Бойко.

П’єса «1984» поставлена Майклом Джином Саліваном і є адаптацією культового романа-антиутопії Джорджа Орвелла. Вона демонструє життя в тоталітарному суспільстві, яке позбавлене свободи волі та силу державної пропаганди.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода