UNIT.City запускає програму підтримки бізнесу

Інноваційний парк UNIT.City запустив рекламну кампанію — BE UNITED, ініціативи якої покликана протидіяти непрогнозованому хаосу сьогодення через об’єднання зусиль підприємців.

Коментарі 1866

Ціль ініціативи — взяти всі наявні ресурси та потужності UNIT.City й направити їх на допомогу підприємцям України, партнерам та резидентам парку.

Зокрема ініціатива передбачає:

- Індивідуальні умови оренди офісів та коворкінгу за опцією Free Rent;

- Максимальна лояльність при проведення заходів на івент-майданчиках UNIT.City;

- Програми підтримки стартапів;

- Актуальні освітні програми;

- Підтримку та супровід благодійних проєктів;

В парку відзначають: «Від першого дня війни UNIT.City не припиняв свою роботу ні на мить. Ми допомагали резидентам, пересічним киянам, волонтерам та армії. А тепер настав час сфокусуватись і об’єднати всі наші ініціативи в один повноцінний та систематизований проєкт.

Якщо коротко, ми — створюємо необхідні умови для зростання, колаборацій та пошуку нових точок росту. Ви — користуєтесь цими можливостями для об’єднання та розвитку свого проєкту, стартапу, бізнесу», — зазначає CMO UNIT.City, Артем Бойко.

 video

*Варто зазначити, що територія UNIT.City посилено охороняється та патрулюється службою безпеки парку. Також на території доступні 3 бомбосховища, одне з яких облаштовано мультимедійними системами та стабільним інтернетом для продовження роботи на час повітряної тривоги.

Нагадаємо: раніше в UNIT.City випускали рекламну кампанію з резидентами парку, які оголошували маніфести своєї бізнес-діяльності.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода