UNIT.City запустив серію безкоштовних освітніх проектів

Чотири нові проекти (#VirtualOpenDays, ANTI VIRAL, UNIT.Knowledge Base та “Mayak Innovatsiy” з Домініком Піоте) покликані об'єднувати людей, що залишаються вдома, роблячи важливі знання доступними та відкриваючи світ нових можливостей віртуальної взаємодії!

Комментарии 1378

#VirtualOpenDays

Серія публікацій стала віртуальним аналогом звичних днів відкритих дверей. Під час цифрової подорожі підписники ознайомляться з:

  • Історією місця, де зараз живе UNIT.City (тут раніше був мотоциклетний завод, де комплектувались мотоцикли BMW!).
  • Людьми, які вдихнули життя в проект та продовжують розвивати його.
  • Інноваційним кафе, де бургери готуються на зеленій енергетиці.
  • UNIT.Factory та дізнаються про програму ucode. Сьогодні це єдиний в Україні заклад, що використовує інноваційний метод навчання Peer-to-Peer (P2P).
  • Корпусами, де працюють 4 лабораторії, 3 акселератори, 8 акселераційних програм, 110 компаній-резидентів та 2 єдинороги (стартапи, що оцінюються в $1 млрд. та більше).

ANTI VIRAL

Платформа відкрита для всіх освітніх вебінарів: кожен спікер може запропонувати свою тему до розкриття. До проекту залучені провідні мислителі та діячі сучасності, представники академічних кіл, управлінці, люди мистецтва. 

Вебінари заплановані кожного буднього дня до кінця квітня. В них буде розкрито безліч важливих та цікавих тем з наступними спікерами:

  • Антоном Мартиновим – видавцем, бізнесменом, екс-співвласником "Нашого формату", засновником проекту "Лабораторія" з темою “Використай карантин на повну”.
  • Кирилом Бондарем – партнером та фінансовим директором UDP Renewables, фінансовим директором UNIT.City. Тема: “Історія фінансових криз. Уроки і можливості”.
  • Романом Ремеєвим – старшим сомельє Good Wine. Тема: “Як отримувати задоволення від вина”.
  • Ольгою Роєнко та її командою Royenko Agency. Тема: “Нахіба бізнесу креатив?”.

UNIT.Knowledge Base

Запис більше, ніж 200 подій в UNIT.City, тепер у відкритому доступі! База знань включає матеріали на теми логістики і SaaS, продажів, маркетингу, запуску стартапів, розробки для VR та АІ. Тут також записи подій для прогресивних WoManagers і креативних індустрій.

“Наша команда експериментувала та об’єднувала різні теми і напрямки, залучаючи топових спікерів. В UNIT.Knowledge Base ми будемо ділитися досвідом цих подій. Поступово база буде розширюватись, накопичуючи нові знання”, ー зазначила Олена Міджак, продюсер подій UNIT.City.

Mayak Innovatsiy з Домініком Піоте

Домінік Піоте, СЕО UNIT.City, запускає подкаст «Mayak Innovatsiy».

Він буде освітлювати українські та світові технологічні новини, події, а також приймати гостей з числа найвпливовіших представників галузі.

Першим гостем стала Наталія Микольска – юристка, екс-заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України, засновниця платформи SheExports та Центру Trade+ у Київській школі економіки. Прослухати перший та подальші випуски буде можливо безкоштовно на Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher, Pocket Casts.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода