UPG – любов з першого бака: стартував перший етап рекламної кампанії бренду АЗК

Мережа АЗК UPG запустила нову рекламну кампанію. Креативна ідея, яка покладена в основу кампанії UPG, покликана додати бренду емоції, об’єднавши різні цільові аудиторії.

Коментарі 1999

Саме любов, як емоційна складова, взята за основу стратегії позиціювання бренду. Центрове графічне зображення – серце зеленого кольору – це любов і like. Зелений колір – корпоративний колір мережі АЗК UPG, отже був обраний не випадково.

«Багато наших клієнтів усвідомлено до нас повертаються. Чому? Кожен, хто вперше потрапляє на нашу АЗК,  має можливість оцінити співвідношення наданого сервісу з іншими. Потім, зарядивши повний бак свого авто будь-яким іншим пальним, клієнт оцінює, як тепер летить його «залізний кінь» по дорозі. І завжди повертається до нас знову. Що це, як не любов?! Тож, «UPG ­­– любов з першого бака», – коментує директор з маркетингу компанії, Надія Гануліч-Манукян.

Продовжуючи емоційний посил у своїй комунікації бренд не обмежується лише заявою про любов споживача після заправки першого бака пальним, а й розкриває всі сервісні складові АЗК:

UPG ­­– любов з першого ковтка кави.

UPG ­­– любов з першого бургера.

UPG ­­– любов з першої посмішки.

UPG ­­– любов з першої подорожі.

Нове комунікаційне повідомлення з легкістю інтегрувалося в усі креативи, розповідаючи про АЗК UPG з любов’ю.

Цей інсайт реалізовано й у рекламному ролику, до зйомки якого був залучений відомий іспанський режисер Фран Торрес.

Перший етап Всеукраїнської рекламної кампанії включає прояви бренду у зовнішній рекламі та діджиталі.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода