Усі гаджети Apple AirPods та Mac матимуть USB-C до 2024 року

Компанія Apple розширить використання розʼємів USB-C у своїх продуктах протягом кількох наступних років, повідомляє Марк Гурман з Bloomberg. Всі бездротові навушники, включно з AirPods Pro, перейдуть на USB-C до 2024 року.

Коментарі 1423
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Перехід продукції Apple на UBS-C відповідає мандату Європейського Союзу, який був проголосований Європарламентом у жовтні. Після прийняття законодавства до кінця 2024 року всі нові телефони, планшети та навушники, випущені в ЄС, повинні будуть мати USB-C для заряджання. Навесні 2026 року мандат пошириться на ноутбуки.

У травні 2022 року Гурман повідомив, що Apple почала тестувати iPhone з USB-C перед тим, як ЄС ухвалить запропоноване законодавство. Репортер очікує, що компанія повністю переведе iPhone та iPad на індуктивну зарядку протягом наступних років – це буде способом обійти законодавство ЄС, оскільки воно не стосується бездротової зарядки.

Європейський парламент 4 жовтня переважною більшістю голосів проголосував за те, щоб до кінця 2024 року USB-C став загальним зарядним портом для електронних пристроїв, включно з iPhone й AirPods.

Усі пристрої, які підтримують швидку зарядку, тепер матимуть однакову швидкість заряджання, що дозволить користувачам заряджати свої пристрої з однаковою швидкістю за допомогою будь-якого сумісного зарядного пристрою.

За матеріалами https://tech.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода